sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 Podsumowanie walki o awans do 1 ligi świętokrzyskiej przez ZAG Arena Busko (VIDEO)

Podsumowanie walki o awans do 1 ligi świętokrzyskiej przez ZAG Arena Busko (VIDEO)

utworzone przez | mar 19, 2024 | Sport

ZAG Arena Busko-Zdrój kończy play-off bez awansu do 1 ligi świętokrzyskiej w siatkówce mężczyzn

 

Siatkarze ZAG Arena Busko-Zdrój zakończyli rywalizację w play-off o awans do 1 ligi świętokrzyskiej. Podopieczni trenera Mariusza Zdziebko po zaciętej walce ulegli w finale drużynie Fair Play Końskie.

ZAG Arena Busko-Zdrój wygrali zacięty półfinał przeciwko LERKO II Academy Kielce

 

Droga do finału była dla buszczan pełna emocji. W półfinale ZAG Arena zmierzyła się z LERKO II Academy Kielce. Pierwszy mecz w Busku-Zdroju był niezwykle wyrównany i zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:2. W drugim meczu kielczanie zrewanżowali się wygrywając 3:0. O awansie do finału zadecydował trzeci mecz rozegrany na hali Ekonomik w Busku-Zdroju. ZAG Arena ponownie okazała się lepsza, triumfując 3:2 i awansując do finału.

mirage reklama

ZAG Arena Busko-Zdrój ulega w finale przeciwko Fair Play Końskie

 

W finale ZAG Arena zmierzyła się z zespołem Fair Play Końskie. Pierwszy mecz w Busku-Zdroju nie układał się po myśli gospodarzy, którzy ulegli 0:3. W rewanżu w Końskich buszczanie również nie dali rady rywalom i przegrali 3:0.

 

Trener ZAG Arena Busko-Zdrój – Mariusz Zdziebko podsumowuje rozgrywki

 

Mimo porażki w finale, siatkarze ZAG Arena mogą być dumni ze swojego występu w play-off. Drużyna pokazała charakter i walczyła do końca. Zobaczcie co do powiedzenia ma trener Mariusz Zdziebko.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE