sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 ZAG Arena Busko-Zdrój pokonuje Lerko II Academy Kielce 3:2 i jest bliżej awansu do pierwszej ligi świętokrzyskiej [VIDEO]

ZAG Arena Busko-Zdrój pokonuje Lerko II Academy Kielce 3:2 i jest bliżej awansu do pierwszej ligi świętokrzyskiej [VIDEO]

utworzone przez | sty 29, 2024 | Sport

ZAG Arena Busko-Zdrój pokonuje Lerko II Academy Kielce w pierwszym meczu o awans do 1 ligi świętorzyskiej w siatkówce mężczyzn

 

W piątek, 26 stycznia, w ramach wcześniej zapowiadanego pierwszego meczu półfinałowego play-off o awans do 1 ligi świętokrzyskiej siatkówki mężczyzn, ZAG Arena Busko-Zdrój podejmowała na hali w buskim Ekonomiku zespół Lerko II Academy Kielce. Spotkanie od pierwszych minut nie było łatwe dla drużyny z Buska-Zdroju, ponieważ drużyna z Kielc, wygrała dwie partie i prowadziła to spotkanie 2:0.

reklama burger paka

Po udanych zmianach Mariusza Zdziebko, ZAG Arena Busko-Zdrój zwycięża przeciwko Lerko II Academy Kielce

 

W trzecim secie meczu, trener drużyny z Buska-Zdrokj, Mariusz Zdziebko, zdecydwał się dokonać kilku zmian. Dzięki dobrej zagrywce oraz udanym blokom ZAG Arena Busko-Zdrój wypracowała sobie kilkupunktową przewagę utrzymując ją do końca seta. Stan meczu zmienił się na korzyść ZAG Arena Busko z wynikiem 1:2.

Czwarty set miał bardzo podobny przebieg do trzeciego. Zawodnicy świetnie spisujący się w odbiorze oraz w ataku narzucali tempo gry, doprowadzając do remisu 2:2.

W tie-breaku drużyna z Buska-Zdroju wyszła przy dopingu licznej grupy kibiców, utrzymując pełną kontrolę i zwyciężając 3:2.

Ciekawą informacją jest to, że Ireneusz Mazur, były trener reprezentacji Polski w siatkówce, a obecnie ekspert Polsatu Sport, był obecny tym meczu. Po spotkaniu, które zakończyło się zwycięstwem ZAG Arena Busko-Zdrój 3:2, Mazur udał się na boisko, aby osobiście pogratulować zawodnikom z Buska-Zdroju.

Kolejny mecz ZAG Arena Busko-Zdrój zagra w środę o godzinie 19:45 w Kielcach. Informacje na temat meczów i innych imprez znajdziecie w naszym kalendarzu wydarzeń.

Zobaczcie co do powiedzenia ma Mariusz Zdziebko po meczu.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE