reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Sport 9 Już w ten piątek ZAG Arena Busko-Zdrój zagra o awans do I ligi świętokrzyskiej w piłce siatkowej mężczyzn! [VIDEO]

Już w ten piątek ZAG Arena Busko-Zdrój zagra o awans do I ligi świętokrzyskiej w piłce siatkowej mężczyzn! [VIDEO]

utworzone przez | sty 25, 2024 | Sport

ZAG Arena Busko-Zdrój zagra o awans do I ligi świętokrzyskiej

 

Zespół siatkarski mężczyzn ZAG Arena Busko-Zdrój, po zajęciu pierwszego miejsca w grupie 2 ligi świętokrzyskiej, awansował do play-off o awans do 1 ligi świętokrzyskiej.

Zespół Mariusza Ździebko w ostatnim meczu zwyciężył z MultiTeam Tompawex Koral Bilcza.

W półfinale, przeciwnikiem zespołu z Buska-Zdroju będzie LERKO Galeria Ciepła Kielce 2. Pierwszy mecz odbędzie się w ten piątek o godzinie 19:45 w hali w buskim Ekonomiku. Kolejne mecze rozegrane zostaną kolejno 31.01.2024 na wyjeździe. Jeśli podczas dwóch meczy nie zostanie wyłoniony zwycięzca, rozegrany zostanie jeszcze jeden mecz 09.02.2024 ponownie w Busku-Zdroju.

Cieszymy się z awansu do play-off – powiedział trener zespołu ZAG Arena Busko-Zdrój, Mariusz Ździebko. – Wygraliśmy grupę, więc jesteśmy w dobrej sytuacji przed półfinałem. Wiemy, że LERKO Galeria Ciepła Kielce 2 to mocny zespół, ale jesteśmy gotowi na to wyzwanie.

Jeśli drużyna z Buska-Zdroju zwycięży w półfinale, zmierzy się w finale z Aluron CMC Wybicki Kielce II lub Fair Play Końskie.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE