Halo Busko 9 Turystyka 9 Drezyny wyjechały na tory w Stawianach Pińczowskich (VIDEO)

Drezyny wyjechały na tory w Stawianach Pińczowskich (VIDEO)

utworzone przez | maj 6, 2024 | Turystyka

Drezyny w Stawianach Pińczowskich – relacja z wydarzenia

3 maja w Stawianach Pińczowskich odbyło się wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny – „Drezynami w Stawianach. Projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków Zabytkowej Jędrzejowskiej Kolei Dojazdowej i partnerską Gminę Kije zgromadził tłumy miłośników kolei i pięknych widoków.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Od godziny 11:00 w Stawianach Pińczowskich czekały na gości drezyny, gotowe zabrać ich w malowniczą podróż po malowniczych terenach. Bezpłatne przejażdżki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – zarówno dzieci, jak i dorośli z entuzjazmem wsiadali na kolorowe wagoniki, by podziwiać uroki polskiej wsi z niecodziennej perspektywy.

„Drezynami w Stawianach” to nie tylko świetna zabawa dla całej rodziny, ale także doskonała okazja do promocji regionu i jego bogatej historii kolejowej. Organizatorzy wydarzenia już zapowiadają kolejne edycje imprezy, która z pewnością na stałe wpisze się w kalendarz lokalnych wydarzeń.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE