Halo Busko 9 Turystyka 9 Tężnia solankowa w Busku-Zdroju (zewnętrzna) będzie nieczynna w dniach 17-20 czerwca 2024.

Tężnia solankowa w Busku-Zdroju (zewnętrzna) będzie nieczynna w dniach 17-20 czerwca 2024.

utworzone przez | cze 13, 2024 | Turystyka

Przerwa Techniczna w Tężni Solankowej w Busku-Zdroju

Mieszkańcy Buska-Zdroju oraz licznie odwiedzający nasze uzdrowisko kuracjusze, informujemy o planowanej przerwie technicznej w funkcjonowaniu tężni solankowej zewnętrznej. Prace konserwacyjne potrwają od 17 do 20 czerwca 2024 roku.

chary trans baner

Regularne prace konserwacyjne są niezbędne, aby tężnia solankowa mogła spełniać swoje lecznicze funkcje przez cały rok. Solanka, która paruje z tężni, jest źródłem mikroelementów korzystnie wpływających na drogi oddechowe, skórę oraz ogólne samopoczucie. Dlatego też wszelkie prace mające na celu utrzymanie tężni w dobrym stanie technicznym jest bardzo ważne.

Busko 2 1

Bezpłatny wstęp do tężni solankowej w Busku-Zdroju

Przypominamy, że w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca możecie korzystać z tężni zupełnie bezpłatnie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej atrakcji!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE