Halo Busko 9 Sport 9 ZAG Arena Busko-Zdrój czeka dogrywka w Busku-Zdroju na hali w Ekonomiku [VIDEO]

ZAG Arena Busko-Zdrój czeka dogrywka w Busku-Zdroju na hali w Ekonomiku [VIDEO]

utworzone przez | lut 1, 2024 | Sport

ZAG Arena Busko-Zdrój przegrywa w drugim meczu przeciwko Lerko II Academy Kielce

Po pierwszym zwycięskim meczu na hali Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Mikołaja Kopernika, z którego kulisy obejrzycie tutaj, ZAG Arena Busko-Zdrój przegrywa z Lerko II Academy Kielce 3:0 w meczu wyjazdowym.

palac w konarach reklama

Przebieg meczu rewanżowego ZAG Arena Busko-Zdrój – Lerko II Academy Kielce

Spotkanie rozpoczęło się niezbyt pomyślnie dla naszego zespołu. Kilka własnych błędów spowodowało, że zespół ZAG-ów przegrał pierwszą partię. W drugim secie zawodnicy wyszli bardziej skoncentrowani i dzięki temu udało się kontrolować przebieg drugiego seta. Jednakże w końcówce ponownie nastąpiło rozprężenie i było już 0:2. Niestety dla naszego zespołu zawodnicy Lerko II Academy utrzymali swój poziom gry i wygrali 3:0. Zatem w rywalizacji półfinałowej jest remis 1:1.

Jak powiedział trener Mariusz Zdziebko, zawodnicy Lerko byli lepsi w tym spotkaniu i zasłużenie wygrali mecz – „Zbroimy się na ostatni decydujący mecz. Damy z siebie wszystko, aby wygrać ten mecz.”

Kolejny mecz ZAG Arena Busko-Zdrój zagra, 9 lutego 2024 r. na godz. 19:45. Informacje na temat meczów i innych imprez znajdziecie w naszym kalendarzu wydarzeń.