kregielnia chicago gora reklama
Halo Busko 9 Sport 9 ZAG Arena Busko-Zdrój przegrywa pierwszy mecz finałów play-off! [VIDEO]

ZAG Arena Busko-Zdrój przegrywa pierwszy mecz finałów play-off! [VIDEO]

utworzone przez | mar 2, 2024 | Sport

ZAG Arena Busko-Zdrój w finale play-off!

W piątkowy wieczór, 2 marca, w hali Ekonomik w Busku-Zdroju, ZAG Arena podejmowała Fair Play Końskie w pierwszym meczu finałów play-off o awans do 1 ligi. Spotkanie zakończyło się porażką gospodarzy 0:3 (17:25, 22:25, 18:25).

Podopieczni Mariusza Zdziebko od początku meczu mieli problemy z nawiązaniem równorzędnej walki z rywalami. Pierwszy set zakończył się wynikiem 17:25 dla Fair Play.

mirage reklama

W drugiej odsłonie ZAG Arena próbowała odrobić straty, ale nie udało się jej przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Fair Play Końskie ponownie wygrało. Tym razem do 22.

W trzecim secie gospodarze nie dali rady nawiązać walki z rywalami. Fair Play Końskie odskoczyło na kilka punktów i pewnie dowiozło zwycięstwo do końca, wygrywając seta 25:18 i cały mecz 3:0.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE