kregielnia chicago gora reklama

Teatr Ciut Frapujący odniósł ogromny sukces – zagra “Narty Ojca Świętego” w Krakowie i Wiśle! [VIDEO]

utworzone przez | sty 4, 2024 | Lokalne

Teatr Ciut Frapujący z wielkim sukcesem – „Narty Ojca Świętego” z lokalnych desek przeniosą się do Krakowa i Wisły

 

Pińczowski Teatr Ciut Frapujący odniósł ogromny sukces swoim najnowszym spektaklem „Narty Ojca Świętego”. Po występach w Pińczowie, Busku-Zdroju, Jędrzejowie i Kielcach oraz Sławkowie, przedstawienie, oparte na prozie Jerzego Pilcha, zostało docenione przez publiczność i krytykę. Spektakl został przyjęty z entuzjazmem przez publiczność. Widzowie docenili zarówno aktorską interpretację, jak i scenografię oraz muzykę.

Po występach m.in. w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury czy buskim BSCK, Teatr Ciut Frapujący został zauważony co umożliwiło mu wypłynięcie na szerokie wody.

Sukces spektaklu zaowocował zaproszeniami do udziału w dwóch prestiżowych wydarzeniach kulturalnych. W rezultacie Teatr został zaproszony do udziału w czwartej edycji Festiwalu Słowa „Granatowe Góry” imienia Jerzego Pilcha w Wiśle, który odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2024 roku oraz do zaprezentowania spektaklu na deskach krakowskiego Centrum Sztuki Współczesnej Solvay 13 stycznia 2024 roku.

Sukces Teatru Ciut Frapującego to dowód na to, że pińczowska scena teatralna ma się czym pochwalić. Spektakl „Narty Ojca Świętego” to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników sztuki teatralnej.

Zapraszamy do śledzenia dalszych losów Teatru Ciut Frapującego, napewno będziemy Was informować o kolejnych występach w naszym kalendarzu imprez.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE