Teatr Ciut Frapujący w trasie – kolejne spektakle na scenach regionu już wkrótce! [VIDEO]

utworzone przez | paź 27, 2023 | Lokalne

Kultura wraca na sceny naszego regionu w wielkim stylu. Teatr Ciut Frapujący szykuje się do kolejnych fantastycznych wystąpień, które dostarczą widzom niezapomnianych emocji i chwil pełnych humoru. Planowane spektakle „Narty Ojca Świętego” na listopad i grudzień obiecają zapewnić rozrywkę oraz artystyczną ucztę dla każdego miłośnika teatru.

4 listopada – Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Rozpocznijmy naszą podróż od Buska-Zdroju, gdzie Teatr Ciut Frapujący zabierze nas w świat sztuki już 4 listopada. Buskie Samorządowe Centrum Kultury.

15 listopada – Jędrzejów

Kolejnym przystankiem na naszej trasie jest miasto Jędrzejów. 15 listopada teatralne show Teatru Ciut Frapującego wzbogaci kulturalny krajobraz regionu.

25 listopada – Sławków

25 listopada to data, którą warto zaznaczyć w kalendarzu. Teatr Ciut Frapujący zawita do Sławkowa, gdzie publiczność będzie miała okazję cieszyć się niezwykłymi wystąpieniami aktorów.

8 grudnia – Kielce

Na zakończenie tej fascynującej trasy Teatr Ciut Frapujący zawita do stolicy naszego regionu, Kielc. 8 grudnia to data, którą wszyscy miłośnicy teatru powinni wziąć pod uwagę. 

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi, którą przygotowaliśmy wraz z Teatrem Ciut Frapującym.

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE