Teatr Ciut Frapujący wypełnił salę BSCK! Zobaczcie przedstawienie kolejnych postaci spektaklu „Narty Ojca Świętego” [VIDEO]

utworzone przez | lis 6, 2023 | Lokalne

4 listopada o godzinie 17:00, w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, sala kinowa gościła widzów spektaklu „Narty Ojca Świętego”, wystawionego przez niezwykle utalentowany zespół Teatru Ciut Frapującego z Pińczowa. Wydarzenie to przyciągnęło tłumy, a sala wypełniła się po brzegi – co świadczy o ogromnym zainteresowaniu mieszkańców oraz przyjezdnych gości.

Spektakl okazał się prawdziwym arcydziełem scenicznym, wzbudzając zachwyt wśród zgromadzonej publiczności. Przez całe przedstawienie aktorzy z Teatru Ciut Frapującego porwali widzów w świat pełen humoru, refleksji i niezapomnianych emocji. Ich profesjonalizm oraz zaangażowanie przyciągnęły uwagę oraz serca wszystkich obecnych.

Po zakończeniu spektaklu, sala kinowa wypełniła się gromkimi brawami i owacjami na stojąco. To jednoznacznie świadczyło o uznaniu  dla wyjątkowej pracy artystycznej, jaką zaprezentował Teatr Ciut Frapujący.

Teatr Ciut Frapującego po raz kolejny udowodnił, że sceniczne wydarzenia są niezastąpionym elementem wzbogacającym nasze życie kulturalne. Mamy nadzieję, że taka inicjatywa będzie kontynuowana, dając nam więcej okazji do delektowania się sztuką na najwyższym poziomie.

Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć w tym wyjątkowym spektaklu, zachęcamy do śledzenia działalności Teatru Ciut Frapującego. 15 listopada będziecie mogli zobaczyć „Narty Ojca Świętego” w Jędrzejowskim Centrum Kultury. 

Bądźmy dumni z takich lokalnych inicjatyw, które wnoszą do naszego życia tak wiele inspiracji i radości!

Zobaczcie przedstawienie kolejnych bohaterów spektaklu „Nart Ojca Świętego”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym poprzednim filmie, który nakręciliśmy w Pińczowie.

TEATR CIUT FRAPUJĄCY O SPEKTAKLU „NARTY OJCA ŚWIĘTEGO” <<<

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE