Halo Busko 9 Sport 9 Zobaczcie co do powiedzenia mają trener Tadeusz Krawiec oraz Maciek Żądło po meczu z Końskimi (VIDEO)

Zobaczcie co do powiedzenia mają trener Tadeusz Krawiec oraz Maciek Żądło po meczu z Końskimi (VIDEO)

utworzone przez | maj 31, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój zwycięża z Neptunem Końskie w Busku-Zdroju

Wczoraj na stadionie w Busku-Zdroju odbyło się spotkanie w ramach 4 ligi. Drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój zmierzyła się z Neptunem Końskie w meczu, który dostarczył kibicom wielu emocji i napięć. Zdjęcia z meczu oraz przebieg znajdziecie tutaj.

warzywniak lobo

Zobaczcie co do powiedzenia po meczu mają trener i napastnik z Buska-Zdroju

Po meczu poprosiliśmy trenera Tadeusza Krawca oraz napastnika Maćka Żądło o komentarz do meczu. Zobaczcie co mają do powiedzenia!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE