sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 AKS 1947 Busko-Zdrój triumfuje w meczu z Neptunem Końskie! (ZDJĘCIA)

AKS 1947 Busko-Zdrój triumfuje w meczu z Neptunem Końskie! (ZDJĘCIA)

utworzone przez | maj 31, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój pokonuje Neptun Końskie 1:0!

 

Przed chwilą na stadionie w Busku-Zdroju odbyło się wyjątkowo zacięte spotkanie piłkarskie. Drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój zmierzyła się z Neptunem Końskie w meczu, który dostarczył kibicom wielu emocji i napięć.

Od początku spotkania obie drużyny prezentowały równy poziom gry. Jednak to gospodarze, AKS 1947 Busko-Zdrój, wyszli zwycięsko z tej konfrontacji, pokonując rywali 1:0. Decydujący moment meczu nastąpił w 70. minucie, kiedy to po precyzyjnym, prostopadłym podaniu Artura Piróga, Maciej Żądło wykorzystał okazję i umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie upragnione prowadzenie.

reklama kregielnia chicago

Mimo prowadzenia, zawodnicy z Buska-Zdroju nie osiedli na laurach. Stwarzali kolejne groźne sytuacje pod bramką przeciwnika, jednak nie udało im się ponownie pokonać bramkarza Neptuna. W jednej z akcji, w polu karnym gości doszło do kontrowersyjnej sytuacji, gdy Maciek Żądło padł na murawę po starciu z obrońcą. Ku niezadowoleniu kibiców i sztabu trenerskiego Buska, sędzia nie zdecydował się podyktować rzutu karnego.

Napięcie na boisku rosło, gdy trener AKS 1947 Busko-Zdrój, Krawiec, otrzymał czerwoną kartkę opuszczenie strefy wyznaczonej dla trenera. Mimo osłabienia na ławce, drużyna gospodarzy zdołała utrzymać prowadzenie do końca meczu.

Po końcowym gwizdku, radość zawodników i kibiców AKS 1947 Busko-Zdrój była ogromna. Zwycięstwo to jest dla nich niezwykle cenne i stanowi ważny krok w walce o wysokie miejsce w ligowej tabeli. Trener Krawiec, mimo incydentu z czerwoną kartką, nie krył zadowolenia z postawy swoich podopiecznych.

Kolejny mecz zespół z Buska-Zdroju zagra w Klimontowie.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju.

Tymczasem zobacz jakie ciekawe miejsca możesz zobaczyć w Busku-Zdroju, oraz ciekawe atrakcje w okolicach Buska-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE