Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Mecz w ramach 4 ligi świętokrzyskiej: AKS 1947 Busko-Zdrój – Neptun Końskie
aks 1947 busko-zdrój

Mecz w ramach 4 ligi świętokrzyskiej: AKS 1947 Busko-Zdrój – Neptun Końskie

Stadion w Busku-Zdroju 30 maja 2024 , 13:00 10 złotych

AKS 1947 Busko-Zdrój zagra na stadionie w Busku-Zdroju przeciwko Neptunowi Końskie

W najbliższy czwartek, 30 maja, na stadionie w Busku-Zdroju odbędzie się spotkanie piłkarskie pomiędzy AKS 1947 Busko-Zdrój a drużyną Neptun Końskie. Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:00.

Zespół gospodarzy, AKS 1947 Busko-Zdrój, przystępuje do tego starcia w doskonałych nastrojach po wygranej w ostatnim meczu ligowym. W minioną niedzielę drużyna z Buska-Zdroju zmierzyła się na wyjeździe z zespołem Stali Kunów, odnosząc zwycięstwo 2:1. Bohaterami tamtego spotkania byli Maciek Żądło i Krystian Wierzchanowski, którzy pokazali swoje umiejętności strzeleckie, zapewniając swojej drużynie cenne trzy punkty.

mirage reklama

Neptun Końskie, rywal AKS-u w nadchodzącym meczu, również będzie walczył o zwycięstwo. Drużyna z Końskich znana jest z determinacji i zaciętej walki do ostatniego gwizdka. Kibice mogą spodziewać się widowiskowego meczu, pełnego emocji i sportowej rywalizacji.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej na to niezwykłe spotkanie. Czwartkowe popołudnie w Busku-Zdroju zapowiada się wyjątkowo emocjonująco, a my liczymy na gorący doping i wspaniałą atmosferę na stadionie. Niech sportowe emocje sięgną zenitu!

aks 1947 busko-zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE