kregielnia chicago gora reklama

BSF Busko-Zdrój awansuje do kolejnego etapu Pucharu Polski w Futsalu po zwycięstwie w Pińczowie [ZDJĘCIA]

utworzone przez | gru 9, 2023

BSF Busko-Zdrój awansuje do kolejnego etapu Pucharu Polski w Futsalu

W długo wyczekiwanym starciu w ramach 1/64 Pucharu Polski w Futsalu BSF Busko-Zdrój pokonał Zaremba Transport Futsal Pińczów 4:3 na Hali Widowiskowo Sportowej w Pińczowie. Spotkanie to było kontynuacją sportowej rywalizacji między obiema ekipami. Niecały tydzień wcześniej BSF Busko-Zdrój imponująco zwyciężyło 10:1 nad zespołem z Pińczowa w ramach 2 ligi futsalu.

Zaremba Transport Futsal Pińczów prowadzi 2:1 po pierwszej połowie w meczu przeciwko BSF Busko-Zdrój

Pierwsza bramka meczu padła już w 9. minucie na korzyść Zaremba Transport Futsal Pińczów. Artur Garula wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik spotkania. Drużyna z Pińczowa nie miała zamiaru zwolnić tempa, w 20 minucie gry Bartłomiej Fitowski strzelił kolejną bramkę podwyższając wynik na 2:0. Kolejne emocje pojawiły się po kilkunastu sekundach, kiedy to Maciej Śliski z BSF Busko-Zdrój zdobył kontaktową bramkę na 2:1. Chwile po tym, zabrzmiał gwizdek oznaczający przerwę w meczu. 

Druga połowa należała do BSF Busko-Zdrój

W drugiej połowie spotkania Albert Lasia z Buska-Zdroju wyrównał wynik meczu, strzelając gola w 23. minucie. 9 minut później Kacper Rogoziński dał drużynie z Buska-Zdroju prowadzenie 3:2, a następnie powtórzył sukces, zdobywając kolejnego gola w 36. minucie i ustalając wynik na 4:2.

Chociaż Bartłomiej Fitowski z Zaremba Transport Futsal Pińczów zdążył jeszcze strzelić bramkę w ostatniej minucie, to nie wystarczyło to na odwrócenie losów spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 4:3 na korzyść BSF Busko-Zdrój.

Zasłużony awans drużyny BSF Busko-Zdrój

Jak wspominał trener z Pińczowa, Łukasz Biały jego zespół zamierzał zrewanżować się drużynie z Buska po wysokiej porażce. W tym meczu jego drużyna wyglądała dużo lepiej, jedank nie udało się pokonać buskich Wilków. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy BSF Busko-Zdrój nie zamierzają spocząć na laurach. Kolejne wyzwania czekają drużynę w dalszych etapach Pucharu Polski, a miejscowa społeczność już teraz z niecierpliwością oczekuje kolejnych emocji, jakie przyniesie kolejny rozdział tej niezwykłej sportowej historii. Zasłużony awans to tylko jeden z etapów drogi, którą drużyna BSF Busko-Zdrój podąża ku kolejnym sukcesom na arenie krajowej. Już niedługo przedstawimy kolejnego rywala BSF Busko-Zdrój, tymczasem zobaczcie zdjęcia z meczu w Pińczowie.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE