BSF Busko-Zdrój zagra przeciwko Zaremba Transport Futsal Pińczów w ramach 1/64 Pucharu Polski!

utworzone przez | gru 6, 2023 | Sport

BSF Busko-Zdrój zagra w 1/64 Pucharu Polski w Futsalu przeciwko drużynie z Pińczowa

W ostatnim widowiskowym starciu, BSF Busko-Zdrój pojedzie do Pińczowa, aby kolejny raz stawić czoła Zaremba Transport Futsal Pińczów w ramach 1/64 Pucharu Polski w Futsalu. Mecz odbędzie się na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Pińczowie, a data tego sportowego wydarzenia to 8 grudnia o godzinie 18:30.

BSF Busko-Zdrój jedzie po kolejne zwycięstwo do Pińczowa

Buskie Wilki, po imponującym zwycięstwie 1:10 w poprzednim starciu przeciwko tej samej drużynie, są pełne determinacji, aby rozpocząć walkę w Pucharze Polski w Futsalu. Ich ostatni występ był prawdziwym popisem skuteczności i zgrania całego zespołu. Zawodnicy BSF Busko-Zdrój udowodnili, że są gotowi na kolejne wyzwania. Mecz w Pińczowie obiecuje być pełen pasji, zaciętej rywalizacji i niespodzianek. Zaremba Transport Futsal Pińczów z pewnością nie zamierza ułatwiać zadania buskim Wilkom. Miejscowi gracze będą dążyć do zrewanżowania się za poprzednią porażkę w ramach 2 ligi futsalu i udowodnienia, że są równorzędnym przeciwnikiem dla doświadczonego BSF Busko-Zdrój.

Wesprzyj BSF Busko-Zdrój na trybunach w Pińczowie

Buskie Wilki udowodniły już, że są zespołem, który potrafi dominować na boisku. Czy uda im się kontynuować swoją zwycięską passę w Pucharze Polski, czy może miejscowi zawodnicy zdołają zaskoczyć ich skuteczną grą? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 8 grudnia o godzinie 18:30 na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Pińczowie. Bądźcie gotowi na sportowe emocje i trzymajcie kciuki za swoją ulubioną drużynę na trybunach!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE