BSF Busko-Zdrój wysoko pokonuje drużynę z Pińczowa! Zobacz zdjęcia z tego meczu!

utworzone przez | gru 3, 2023 | Sport

Derby Ponidzia – BSF Busko Zdrój – Zaremba Transport Futsal

W niezwykle emocjonujących derbach Ponidzia, BSF Busko-Zdrój stanęło do boju z drużyną Zaremba Transport Futsal. Mecz, który odbył się na hali w Pińczowie, dostarczył kibicom prawdziwą dawkę sportowych emocji, zakończoną spektakularnym triumfem miejscowych.

BSF Busko-Zdrój traci bramkę w 10 sekundzie meczu

Początek starcia nie mógł być bardziej dramatyczny dla BSF Busko-Zdrój, gdyż już po 10 sekundach stracili pierwszego gola. Jednak zamiast przyjąć defensywną postawę, gracze z Buska zdecydowali się na brawurową odpowiedź. Nie minęło wiele czasu, zanim odrobili straty, a następnie przejęli inicjatywę na boisku.

Ostatecznie, po pełnym zaangażowania i widowiskowym spektaklu, BSF Busko-Zdrój zakończyło mecz z imponującym wynikiem 1:10 na swoją korzyść. Zawodnicy udowodnili, że potrafią radzić sobie nawet w trudnych sytuacjach, prezentując zarazem wysoką jakość gry.

Już wkrótce wywiady z zawodnikami po meczu BSF Busko-Zdrój – Zaremba Transport Futsal

Już teraz zobaczcie zdjęcia z meczu BSF Busko-Zdrój – Zaremba Transport Futsal. Obserwujcie naszą stronę, już wkrótce obejrzycie rozmowy z zawodnikami BSF Busko-Zdrój i trenerem drużyny z Pińczowa.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE