kregielnia chicago gora reklama
Halo Busko 9 Lokalne 9 Teatr Ciut Frapujący zagrał charytatywny spektakl dla Mikołaja z Chmielnika [VIDEO]

Teatr Ciut Frapujący zagrał charytatywny spektakl dla Mikołaja z Chmielnika [VIDEO]

utworzone przez | mar 6, 2024 | Lokalne

Teatr Ciut Frapujący zagrał „Narty Ojca Świętego” dla Mikołaja z Chmielnika

 

W Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbył się wcześniej zapowiadany charytatywny spektakl „Narty Ojca Świętego” który zagrał Teatr Ciut Frapujący. Dochód z przedstawienia został przeznaczony na leczenie Mikołaja Murdzka z Chmielnika, dla którego też zagrali uczestnicy IV Memoriału Szymona Kowala w Futsalu w Hali Sportowej w Busku-Zdroju

Sala widowiskowa pękała w szwach. Publiczność licznie przybyła, by nie tylko zobaczyć znakomitą sztukę, ale przede wszystkim wesprzeć szczytny cel. Spektakl „Narty Ojca Świętego” to pełna humoru i refleksji opowieść o ludzkich słabościach i sile nadziei. Aktorzy Teatru Ciut Frapujący znakomicie wykreowali swoje role, bawiąc i wzruszając publiczność do łez.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Szczególne podziękowania należą się Teatrowi Ciut Frapującemu za zaangażowanie i chęć niesienia pomocy. Aktorzy nie tylko podarowali swój talent, ale również aktywnie promowali wydarzenie. Ogromne wyrazy wdzięczności kierujemy również do wszystkich osób, które wsparły Mikołaja w jego walce o zdrowie.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE