Halo Busko9Wydarzenia9Spektakle9Teatr Ciut Frapujący zagra dla Mikołaja Murdzek z Chmielnika
narty ojca świętego

Teatr Ciut Frapujący zagra dla Mikołaja Murdzek z Chmielnika

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 1 marca 2024 , 18:00 wstęp wolny https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Teatr Ciut Frapujący zagra spektakl charytatywny w Pińczowie


1 marca o godzinie 18:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się charytatywny spektakl „Narty Ojca Świętego” Teatru Ciut Frapującego, który jest doskonale znany lokalnej publiczności. W ramach tego niezwykłego wieczoru, teatr przedstawi swoją interpretację znanej sztuki Jerzego Pilcha “Narty Ojca Świętego”. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć jedno z najciekawszych dzieł współczesnej literatury w nowym świetle, a zarazem wesprzeć szczytny cel.


Teatr Ciut Frapujący wspiera Mikołaja z Chmielnika


Podczas spektaklu, wolontariusze będą zbierać datki na rzecz Mikołaja Murdzek z Chmielnika. Młody mieszkaniec naszego regionu potrzebuje wsparcia, a każda zebrana złotówka przybliży go do realizacji marzeń i potrzebnych terapii. Przypominamy, że Mikołaj jest również beneficjentem ostatniej akcji charytatywnej, która miała miejsce podczas IV Memoriału Szymona Kowala w Futsalu w Busku-Zdroju.

chary trans baner


Bezpłatne bilety na Narty Ojca Świętego w Pińczowie

Darmowe wejściówki dostępne są do odbioru od poniedziałku 19 lutego 2024 r. w kasie PSCK.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE