reklama wtarget gora 1

IV Memoriał Szymona Kowala w Futsalu w Busku-Zdroju – emocjonujące rozgrywki sportowe w szczytnym celu [VIDEO]

utworzone przez | lut 14, 2024 | Lokalne

IV Memoriał Szymona Kowala w Futsalu – wyjątkowe wydarzenie w Busku-Zdroju

 

W dniach 10-11 lutego na hali sportowej PMOS w Busku-Zdroju miał miejsce wcześniej zapowiadany IV. Memoriał Szymona Kowala w Futsalu.

Tegoroczny Memoriał był nie tylko wspomnieniem Szymona Kowala, lecz miał także wyjątkową misję – wsparcie dla Mikołaja z Chmielnika. Organizatorzy postanowili połączyć sportową rywalizację z charytatywnym celem, aby pomóc osobie potrzebującej.

 

Wyjątkowe emocje oraz udana akcja charytatywna podczas IV Memoriału Szymona Kowala w Futsalu

 

Podczas trwania turnieju przeprowadzane były licytacje, a cały zebrany dochód z tych aukcji został przeznaczony na pomoc Mikołajowi. Wyniki turnieju oraz zebraną kwotę podczas IV. Memoriału Szymona Kowala w Futsalu w Busku-Zdroju możecie zobaczyć tutaj!

Busko 2 1

Podziękowania dla tych co dołożyli starań do IV Memoriału Szymonu Kowala w Futsalu

 

Wielkie brawa należą się osobom zaangażowanym w organizację turnieju! Specjalne wyróżnienia przygotowane zostały dla tych niezastąpionych osób: najlepszy ogarniacz to Paweł Miśta i Jacek Kowal, którzy doskonale radzili sobie z organizacją. Konrad Moczulski zasługuje na tytuł najlepszego DJ-a, który stworzył niesamowitą atmosferę podczas wydarzenia. W kategorii najlepszy ratownik doceniony został Krzysztof Brociek, Piotr Kowalczyk, Martyna Misiewicz, Rafał Prędki i Artur Ciepliński za ich gotowość do pomocy. Iwona Kowal zostaje wyróżniona jako najlepsza artystka za swój wyjątkowy wkład w kulturę wydarzenia. Michalina Faryś, jako najlepsza graficzka, wniosła nieoceniony wkład w wizualny aspekt Memoriału. Adrian Majkut zdobywa tytuł najlepszego grillmana za doskonałe umiejętności kulinarno-grillowe. Najlepszymi wspieraczami okazali się Wojciech Faryś i Tomasz Porwet, którzy stanęli na wysokości zadania. Hubert Redźko i Michał Nowak to nasi najlepsi fotografowie, którzy uchwycili najważniejsze chwile. Wojciech Wróbel zasługuje na tytuł najlepszego filmowca za doskonałą pracę przy tworzeniu wspomnień wideo. Grzegorz Owsiński, jako najlepszy prowadzący licytację, przyczynił się do zbiórki funduszy w niezwykle zabawny i skuteczny sposób. Nasi najlepsi pomocnicy, czyli Gabriela Musiał, Tymek Kowal, Fabian Wojtacha, Szymon Rewaj, Marcin Taler, Cyprian Trzaska, Zuzanna Plewińska, Łukasz Boroń, zasługują na ogromne podziękowania za wsparcie i zaangażowanie. Dzięki wam wszystkim Memoriał stał się niezapomnianym wydarzeniem.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE