kregielnia chicago gora reklama

IV Memoriał Szymona Kowala w Futsalu – wyjątkowe wydarzenie i wielki sukces akcji charytatywnej!

utworzone przez | lut 12, 2024 | Lokalne

IV Memoriał Szymona Kowala w Futsalu – wyjątkowe wydarzenie w Busku-Zdroju!

 

Emocje po wcześniej zapowiadanym IV Memoriale Szymona Kowala w Futsalu w hali sportowej w Busku-Zdroju jeszcze nie opadły, a już śpieszymy z podsumowaniem tego wyjątkowego wydarzenia. To były dwa dni pełne sportowych zmagań, wzruszeń i ogromnej hojności.

Wszystkim uczestnikom, kibicom i osobom zaangażowanym w organizację turnieju należą się wielkie brawa!

reklama fablen busko

Wielka gra dla Mikołaja z Chmielnika!

 

Celem tegorocznego Memoriału była pomoc Mikołajowi z Chmielnika. Dzięki hojności licytujących podczas turnieju udało się zebrać imponującą kwotę, która z pewnością będzie ogromnym wsparciem dla Mikołaja i jego rodziny. Udało się zebrać 8 457,37 PLN!

IV Memoriał Szymona Kowala w Futsalu – ogromne emocje na boisku!

 

Zawody piłkarskie podczas IV Memoriału Szymona Kowala w Futsalu stały na naprawdę wysokim poziomie. Już pierwszego dnia emocji dostarczyły mecze fazy grupowej, a także pokazowy mecz Reprezentacji Polski +35 w Futsalu z Oldbojami AKS Busko-Zdrój. Tutaj zobaczycie poprzednią relację z ich starcia. Trzeba przyznać, że obie drużyny zaprezentowały się znakomicie.

Faza pucharowa przyniosła jeszcze więcej emocji, z niesamowitym finałem zakończonym rzutami karnymi. Ostatecznie zwycięzcami turnieju zostali Biedroneczki, pokonując w finale Forest Żabiec.

 

Indywidualne wyróżnienia podczas IV Memoriału Szymona Kowala w Futsalu

 

Najlepszym bramkarzem turnieju został Damian Lachowski, królem strzelców Filip Smaś, a najlepszym zawodnikiem Krystian Bracisiewicz.

Już wkrótce kolejne wydarzenia sportowe jak i charytatywne w Busku-Zdroju! Zapraszamy do naszego kalendarza wydarzeń aby być na bieżąco!

IV Memoriał Szymona Kowala w Futsalu

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE