sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Akcja krwiodawstwa dla Kamili Szcześniak-Siedleckiej podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Busku-Zdroju [VIDEO]

Akcja krwiodawstwa dla Kamili Szcześniak-Siedleckiej podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | lut 5, 2024 | Lokalne

Akcja krwiodawstwa dla Kamili Szcześniak-Siedleckiej podczas 32. Finału WOŚP w Busku-Zdroju

 

28 stycznia 2024 roku, była wyjątkowym dniem dla Buska-Zdroju. Tego dnia w auli Buskiego Samorządowego Centrum Kultury odbył się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z którego relacje znajdziecie tutaj, a jednocześnie Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Straż Życia” nr 998, zorganizował kolejną akcję krwiodawstwa, którą zapowiadaliśmy w tym artykule, tym razem dedykowaną Kamili Szcześniak-Siedleckiej, która od 12 lat leczy się i walczy z chorobą onkologiczną.

reklama burger paka

Duża frekwencja podczas akcji krwiodawstwa dedykowanej Kamili Szcześniak-Siedleckiej

 

Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania! Na akcję zarejestrowało się aż 47 osób, a krew pobrano od 45 dawców. Udało się zebrać ponad 20 litrów życiodajnego płynu, który trafi do potrzebujących pacjentów.

To wydarzenie było wyjątkowe nie tylko ze względu na imponującą liczbę dawców, ale również dzięki wyjątkowej atmosferze. Klub „Straż Życia” zadbał o to, by każdy krwiodawca poczuł się doceniony i wyróżniony. Oprócz tradycyjnych słów wdzięczności, dla wszystkich przygotowano upominki i nagrody.

Każdy, kto podzielił się swoją krwią, otrzymał kalendarz strażacki od OSP Mikułowice i OSP Szaniec, a także voucher rabatowy na usługi lokalnych przedsiębiorców. Wśród krwiodawców rozlosowano również vouchery na usługi kosmetyczne, naprawę samochodu, karnety na zajęcia sportowe i wiele innych.

Zobaczcie jak wyglądała poprzednia akcja krwiodawstwa, którą mieliśmy przyjemność odwiedzić.

Zobaczcie relację, którą przygotowaliśmy. Chcesz być na bieżąco z wszystkimi akcjami krwiodawstwa? Śledź nasz kalendarz wydarzeń. Znajdziesz tam wiele akcji charytatywnych.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE