kregielnia chicago gora reklama
Halo Busko 9 Lokalne 9 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 32! Zobaczcie wszystkie relacje video z wydarzeń w Busku-Zdroju [VIDEO]

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 32! Zobaczcie wszystkie relacje video z wydarzeń w Busku-Zdroju [VIDEO]

utworzone przez | lut 1, 2024 | Lokalne

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Busku-Zdroju

 

W ostatnią niedzielę w Domu Kultury Busku-Zdroju się odbył się wcześniej zapowiadany: 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki wsparciu mieszkańców i darczyńców udało się zebrać niesamowitą kwotę – aż 212 tysięcy złotych.

Organizatorami finału w Busku-Zdroju był lokalny sztab numer 973. Podczas wydarzenia pracowało 180 wolontariuszy, którzy zbierali datki, prowadzili licytacje i animowali zabawy dla uczestników.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Wiele ciekawych atrakcji podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Busku-Zdroju

 

Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Busku-Zdroju, oprócz licytacji nie zabrakło także ciekawych atrakcji.  W programie finału znalazło się wiele atrakcji dla wszystkich grup wiekowych. Były to m.in.:

– Prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży
– Grill z udziałem klubu Head Hunters MC Poland
– Pokaz udzielania pierwszej pomocy przez Harcerską Grupę Ratowniczą
– Widowiskowy pokaz cięcia samochodu przez strażaków
– Stacja krwiodawstwa zorganizowana przez klub HDK „Straż życia”

Podczas samych licytacji, udało się zebrać sumę – ponad 26 tysięcy złotych. Natomiast dzięki wsparciu mieszkańców i darczyńców udało się pobić rekord zebranych środków podczas finału WOŚP w Busku-Zdroju. Kwota 212 tysięcy złotych zostanie przeznaczona na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia! Wszystkie nadchodzące imprezy, które mogą Was zaciekawić znajdziecie w naszym kalendarzu wydarzeń!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE