Halo Busko9Wydarzenia9Wydarzenia charytatywne932. Finał WOŚP w Busku-Zdroju – Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.
finał wielkiej orkiestry świątecznej pomocy

32. Finał WOŚP w Busku-Zdroju – Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 28 stycznia 2024 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Busku-Zdroju już 28 stycznia 2024 roku

Jak co roku w Busku-Zdroju odbywa się Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w tym roku odbędzie się 28 stycznia 2024 roku w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. 32. Finał WOŚP nosi nazwę – “Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych.” Wiele mieszkańców i lokalnych firm zainicjowało swoją pomoc. Na ten moment zarejestrowane jest 11 puszek stacjonarnych, do których każdy mieszkaniec będzie mógł dorzucić swoją “cegiełke”. Pieniądze ze zbiórki trafią tam, gdzie są najbardziej potrzebne – do szpitali, placówek opiekuńczych i innych instytucji wspierających zdrowie.

Organizacje z Buska-Zdroju i okolic jednoczą się aby wesprzeć 32. Finał WOŚP w Busku-Zdroju

Wiele mieszkańców i lokalnych firm zainicjowało swoją pomoc. Na ten moment zarejestrowane jest 11 puszek stacjonarnych, do których każdy mieszkaniec będzie mógł dorzucić swoją “cegiełke”. Pieniądze ze zbiórki trafią tam, gdzie są najbardziej potrzebne – do szpitali, placówek opiekuńczych i innych instytucji wspierających zdrowie. Oto lista firm, które na ten moment włączyły się do akcji: Gminne Centrum Kultury w Solcu-Zdroju, Sklep spożywczo-przemysłowy „Delio Market” w Krzczonowie, Klub Sportowy „Bodymaniak”, Sklep spożywczo-przemysłowy „Aga 1000 Drobiazgów” w Solcu-Zdroju, Gabinet stomatologiczny- Piotr Błasiński, Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji, I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Busku-Zdroju, Publiczna szkoła Podstawowa Nr 2 w Busku-Zdroju, Zespół Szkół Techniczno-Informacyjnych w Busku-Zdroju, Sklep spożywczo-przemysłowy „Paulina i Norbert” w Busku-Zdroju, Terma Słowacki.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Busku-Zdroju – pomaganie przez dobrą zabawę

Podczas 32. Finału WOŚP, Busko-Zdrój rozbrzmiewać będzie dźwiękami serca, które biją dla potrzebujących. Planowane są liczne koncerty, atrakcje dla całych rodzin, których dochód wesprze zbiórkę. Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie, a jednocześnie wspomoże szczytny cel. Sztab #973 Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Buska-Zdroju oraz okolicznych miejscowości do udziału w akcji. To wyjątkowa okazja, by wspólnie wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy i uczynić świat lepszym. 

Włączmy się razem w tę szczytną inicjatywę, ponieważ „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych” to hasło, które zobowiązuje nas do solidarności i troski o innych. Razem możemy zdziałać naprawdę wielkie rzeczy!

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE