Podsumowanie akcji krwiodawstwa w Busku-Zdroju dedykowanej Wiesławowi Buckiemu! [VIDEO]

utworzone przez | lis 20, 2023 | Lokalne

Akcja krwiodawstwa w Busku-Zdroju dedykowana Wiesławowi Buckiemu

W minioną niedzielę miała miejsce wcześniej zapowiadana, akcja honorowego oddawania krwi 🔗 . Inicjatywę podjął Klub Honorowych Dawców Krwi nr 998 „Straż Życia”, który zorganizował to ważne wydarzenie w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Sztaszica w Busku-Zdroju, gdzie zgromadzili się ci, którym zależy na niesieniu pomocy i ratowaniu życia innych.

Nie można nie podkreślić, że akcja ta okazała się prawdziwym sukcesem. Uczestnicy zdołali zebrać imponującą ilość krwi, przekraczającą 28 litrów. To nie tylko liczba, ale przede wszystkim cenny dar dla pacjentów, których życie zależy od tego, że ktoś zdecydował się podzielić tym, co ma najcenniejsze.

Sukces tej misji to zasługa 64 niezwykłych osób, które postanowiły włączyć się w akcję, przekazując cząstkę siebie dla dobra innych, oraz wszystkich, którzy pomogli w organizacji tego wydarzenia. To właśnie ich bezinteresowna postawa i gotowość do pomocy stanowią najpiękniejsze aspekty ludzkiej solidarności.

Warto pomagać w akcjach honorowego krwiodawstwa

Krew, jako nieoceniony zasób, jest w stanie uratować życie, co podkreśla wagę regularnego oddawania krwi. Ważne jest, aby zdrowi ludzie, którzy ukończyli co najmniej 18 lat, rozważali tę formę wsparcia dla społeczności i zapisywali się jako dawcy.

Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji honorowego oddawania krwi, składamy serdeczne podziękowania. 

Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE