Halo Busko 9 Sport 9 Busko-Zdrój opanowały hulajnogi! Relacja z zawodów SCOOT MASTERS (VIDEO)

Busko-Zdrój opanowały hulajnogi! Relacja z zawodów SCOOT MASTERS (VIDEO)

utworzone przez | cze 4, 2024 | Sport

Relacja z zawodów SCOOT MASTERS w Busku-Zdroju!

Minionej niedzieli, 2 czerwca, Busko-Zdrój stało się prawdziwą mekką dla miłośników hulajnóg. Na terenie skateparku przy ulicy Kusocińskiego 3 odbyły się ogólnopolskie zawody SCOOT MASTERS, które przyciągnęły tłumy zawodników i kibiców.

Impreza od samego początku tętniła wyjątkową energią. Już o 10:00 na skateparku pojawiły się tłumy zawodników w kolorowych strojach, gotowych do zaprezentowania swoich umiejętności na rampach i przeszkodach. Zawody odbywały się w czterech kategoriach: Girls Open, Junior (do 15 lat), Street (od 16 lat) oraz Park (od 16 lat).

warzywniak lobo

Poziom zawodów był imponujący. Zawodnicy prezentowali widowiskowe tricki, walcząc o cenne nagrody, zarówno finansowe, jak i rzeczowe od sponsorów. Emocje sięgały zenitu, a publiczność gorąco dopingowała swoim faworytom.

Warto podkreślić, że zawody SCOOT MASTERS miały nie tylko charakter sportowy, ale również promowały bezpieczeństwo i naukę jazdy na skateparkach.

Organizatorem zawodów była Skate Culture Fundation, której celem jest popularyzacja jazdy na hulajnogach i tworzenie przyjaznej przestrzeni dla miłośników tego sportu. Bez wątpienia SCOOT MASTERS 2024 w Busku-Zdroju były imprezą na najwyższym poziomie, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Zawody SCOOT MASTERS to nie tylko sportowe zmagania, ale również doskonała okazja do integracji miłośników hulajnóg z całej Polski. Impreza pokazała, że ten sport cieszy się coraz większą popularnością, a Busko-Zdrój staje się ważnym ośrodkiem na mapie polskiej sceny hulajnogowej.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE