Halo Busko9Wydarzenia9Sport9Zawody hulajnogowe SCOOT MASTERS w Busku-Zdroju
SCOOT MASTERS

Zawody hulajnogowe SCOOT MASTERS w Busku-Zdroju

Skatepark w Busku-Zdroju 2 czerwca 2024 , 10:00 wstęp wolny https://www.bosir.busko.pl/ https://www.facebook.com/bosir.busko

SCOOT MASTERS wjeżdżają do Buska-Zdroju!

Już 2 czerwca 2024 roku w Busku-Zdroju odbędą się zawody SCOOT MASTERS, które zapowiadają się na prawdziwe święto hulajnóg! Na uczestników czekają 4 kategorie: Girls Open, Junior (do 15 lat), Street (od 16 lat) oraz Park (od 16 lat). Do zdobycia są atrakcyjne nagrody finansowe, a także nagrody rzeczowe od sponsorów. Zawody odbędą się na skateparku przy ulicy Kusocińskiego 3, a o wyjątkową atmosferę zadba niepowtarzalny vibe imprezy.

reklama fablen busko

Scoot Masters – Ogólnopolskie Zawody Hulajnogowe

Scoot Masters to cykl ogólnopolskich zawodów hulajnogowych, które przyciągają riderów z całego kraju. Zawody odbywają się w różnych kategoriach wiekowych, oferując uczestnikom szansę na rywalizację o atrakcyjne nagrody.

Czym wyróżniają się Scoot Masters?

  • Różnorodne kategorie: Zawody oferują kategorie dla różnych poziomów zaawansowania i grup wiekowych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

  • Atrakcyjne nagrody: Do wygrania są nagrody finansowe, rzeczowe oraz puchary, co motywuje zawodników do dawania z siebie wszystkiego.

  • Niepowtarzalna atmosfera: Imprezie towarzyszy wyjątkowa atmosfera, pełna pozytywnej energii i zdrowej sportowej rywalizacji

Rejestracja na zawody trwa do 30.05 godz 21:00.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: https://www.bosir.busko.pl/aktualnosci/scoot-masters-busko-zdroj/

SCOOT MASTERS
Źródło: Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE