sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 Ponad 300 dzieci wystartowało w Runmageddon Kids w Busku-Zdroju! (VIDEO/ZDJĘCIA)

Ponad 300 dzieci wystartowało w Runmageddon Kids w Busku-Zdroju! (VIDEO/ZDJĘCIA)

utworzone przez | cze 1, 2024 | Sport

Runmageddon Kids w Busku-Zdroju: Niezapomniany Dzień Dziecka na Skateparku

 

Dziś w Busku-Zdroju miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci młodych uczestników i ich rodzin. Z okazji Dnia Dziecka na miejscowym skateparku odbył się Runmageddon Kids, w którym wzięło udział ponad 300 dzieci.

Runmageddon Kids to impreza sportowa dedykowana najmłodszym, podczas której dzieci mają okazję zmierzyć się z różnorodnymi przeszkodami, sprawdzając swoją wytrzymałość, zwinność i ducha walki. Dzisiaj, w pięknej scenerii Buska-Zdroju, młodzi zawodnicy z entuzjazmem przystąpili do rywalizacji, a atmosfera była pełna radości i pozytywnej energii.

Już od wczesnych godzin popołudniowych skatepark w Busku-Zdroju zapełnił się dzieciakami w różnym wieku, gotowymi do podjęcia wyzwania. Trasa Runmageddonu była dostosowana do możliwości najmłodszych, zawierała różnorodne przeszkody takie jak tunele, ścianki wspinaczkowe, błotne doły oraz liny do przeskakiwania. Dzieci, pod czujnym okiem organizatorów i wolontariuszy, pokonywały kolejne etapy z ogromnym zaangażowaniem i uśmiechami na twarzach.

reklama kregielnia chicago

Wydarzenie nie tylko promowało aktywność fizyczną, ale również było doskonałą okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu. Dzieci, które dotarły do mety, otrzymywały pamiątkowe medale oraz drobne upominki, a na koniec miały możliwość wzięcia udziału w licznych atrakcjach towarzyszących.

Rodzice i opiekunowie, obecni na miejscu, z dumą obserwowali swoje pociechy, kibicując im na każdym kroku.

Dzisiejsze wydarzenie z pewnością przyczyni się do popularyzacji aktywnego stylu życia wśród najmłodszych mieszkańców Buska-Zdroju i okolic. Runmageddon Kids to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim wspaniała przygoda, która uczy, że warto podejmować wyzwania i nigdy się nie poddawać.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i już teraz czekamy na kolejną edycję tego wspaniałego wydarzenia!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju.

Tymczasem zobacz jakie ciekawe miejsca możesz zobaczyć w Busku-Zdroju, oraz ciekawe atrakcje w okolicach Buska-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE