Halo Busko9Wydarzenia9Dla dzieci9Runmageddon Kids 2024 w Busku-Zdroju
RUNMAGEDDON KIDS

Runmageddon Kids 2024 w Busku-Zdroju

Skatepark w Busku-Zdroju 1 czerwca 2024 , 13:30 zapisy na stronie organizatora https://www.bosir.busko.pl/ https://www.facebook.com/bosir.busko

Runmageddon KIDS wraca do Buska-Zdroju!

Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca 2024 roku, w Busku-Zdroju odbędzie się II Edycja Runmageddon KIDS – bezpłatnego biegu z przeszkodami dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat. Wydarzenie odbędzie się na terenie Skateparku przy ul. Kusocińskiego.

Na uczestników czeka trasa o długości około 1 km naszpikowana różnorodnymi przeszkodami, które sprawdzą ich koordynację i sprawność. Przed każdym startem przeprowadzona zostanie profesjonalna rozgrzewka, a po dobiegnięciu na metę każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i bandanę z logotypem Runmageddonu. Na miejscu dostępna będzie również fotościanka, gdzie będzie można zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę.

reklama burger paka

Zapisy na bieg trwają do 31 maja (piątek) do godziny 20:00 na stronie organizatora. Liczba miejsc jest ograniczona do 600 osób.

Runmageddon KIDS to świetna okazja do spędzenia wolnego czasu z rodziną w aktywny sposób. To również możliwość sprawdzenia swoich sił i pokonania własnych granic, a także przeżycia niezapomnianych przygód. Organizatorzy promują podczas wydarzenia wartości takie jak współpraca, pokonywanie własnych lęków i słabości oraz zdrowa rywalizacja.

Biuro zawodów będzie czynne od godziny 13:30, a starty biegów rozpoczną się o godzinie 14:00. W przypadku wyczerpania limitu miejsc zapisy zostaną zamknięte przedwcześnie. Szczegółowe informacje i regulamin biegu dostępne są na stronie internetowej organizatora.

RUNMAGEDDON KIDS
Źródło: Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE