Posłuchajcie krótkiej rozmowy z Angeliką Brutkowską – Mistrzynią Międzynarodowego Pucharu Polski U17 [VIDEO]

utworzone przez | gru 7, 2023 | Sport

Bokserzy Ring Busko-Zdrój triumfują w Międzynarodowym Pucharze Polski w Ciechocinku 

W dniach 21 – 26 listopada odbył się prestiżowy Międzynarodowy Puchar Polski U17 w Ciechocinku, a klub „Ring” Busko-Zdrój po raz kolejny pokazał klasę, wysyłając swoich utalentowanych zawodników do tej ważnej rywalizacji.

W minionym roku klub mógł pochwalić się złotym medalem w kategorii do 81 kg, zdobytym przez utalentowanego Wiktor Skibę. Tym razem „Ring” Busko-Zdrój przeszedł samego siebie, zdobywając nie tylko złoto, lecz również brązowy medal na tym prestiżowym turnieju.

Angelika Brutkowska i Bartek Bernat medalistami Międzynarodowego Pucharu Polski w Ciechocinku

Wspaniałe osiągnięcia klubu są efektem nie tylko indywidualnego talentu zawodników, ale także ciężkiej pracy i determinacji, które zostały włożone w przygotowania do tej kluczowej imprezy. Angelika Brutkowska oraz Bartłomiej Bernat to dwójka bokserów, którzy zapisali się złotymi zgłoskami w historii „Ringu” Busko-Zdrój w tegorocznym Międzynarodowym Pucharze Polski U17.

Angelika Brutkowska, rywalizująca w kategorii wagowej 57 kg, sięgnęła po złoto, imponując wszystkim obecnych swoimi umiejętnościami bokserskimi. Wygrywając wszystkie walki stosunkiem głosów 3:0, udowodniła, że jest nie tylko utalentowaną zawodniczką, ale także zdeterminowaną i skuteczną w ringu.

Bartłomiej Bernat, reprezentujący „Ring” w kategorii 48 kg, nie pozostawał w tyle. Chociaż musiał uznać wyższość rywala w półfinale, zdobył brązowy medal, pokazując, że jest niezwykle obiecującym zawodnikiem z jasną przyszłością.

Angelika Brutkowska relacjonuje turniej i opowiada o swoich planach

Po tym jak emocje opadły, mieliśmy okazję kolejny raz spotkać się z Angeliką Brutkowską i Bartkiem Bernatem. Poprzedni raz mieliśmy przyjemność oglądać ich zmagania podczas Gali Boksu Olimpijskiego w Busku-Zdroju. Zobaczcie co ma do powiedzenia Mistrzyni Międzynarodowego Pucharu Polski w Boksie Angelika Brutkowska.

Trzymajcie kciuki za kolejne sukcesy bokserów z buskiego Ringu!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE