Bokserzy z Buska-Zdroju w strefie medalowej Międzynarodowego Pucharu Polski U17!

utworzone przez | lis 24, 2023 | Sport

Bokserzy z Buska-Zdroju dostali się do strefy medalowej Międzynarodowego Pucharu Polski U17

W dniach 21-26 listopada 2023 roku w Ciechocinku odbywa się Międzynarodowy Puchar Polski w Boksie U17. W tym prestiżowym turnieju nie zabrakło reprezentatów klubu „Ring Busko-Zdrój”. Bokserzy z Buska-Zdroju Angelika Brutkowska i Bartłomiej Bernat, zdobyli uznanie i wyróżnienie, zdobywając miejsce w strefie medalowej.

Angelika Brutkowska zawalczy o Mistrzostwo Międzynarodowego Pucharu Polski U17

Już w najbliższą sobotę Angelika Brutkowska stanie przed kolejnym wielkim wyzwaniem – walką o Mistrzostwo Polski U17. Wielu kibiców z Buska-Zdroju trzyma kciuki za swoją utalentowaną reprezentantkę, która podczas Gali Boksu Olimpijskiego w rodzinnym mieście wspominała o swoim marzeniu zdobycia złotego medalu w tym turnieju.

Życzmy powodzenia bokserom z Buska-Zdroju

Sukcesy bokserów klubu „Ring Busko-Zdrój” na Międzynarodowym Pucharze Polski U17 to nie tylko zaszczyt dla samych zawodników, ale również powód do dumy dla całej społeczności sportowej w Busku-Zdroju. Klub ten od lat kształtuje nie tylko umiejętności swoich podopiecznych.

Mamy nadzieję, że zarówno Angelika Brutkowska, jak i Bartłomiej Bernat, osiągną kolejne sukcesy, zapisując się trwale w historii polskiego boksu.

bokserzy z buska-zdroju

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE