Halo Busko 9 Sport 9 Angelika Brutkowska z brązowym medalem na Mistrzostwach Polski w Boksie!

Angelika Brutkowska z brązowym medalem na Mistrzostwach Polski w Boksie!

utworzone przez | cze 22, 2024 | Sport

Angelika Brutkowska z Ring Busko-Zdrój zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski w Boksie

Z dumą ogłaszamy, że nasza reprezentantka z klubu Ring Busko-Zdrój, Angelika Brutkowska, zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w boksie, które odbyły się w Ciechocinku. Angelika rywalizowała w kategorii wagowej do 57 kg.

Angelika Brutkowska ponownie pokazała, że jest jedną z najlepszych zawodniczek w kraju, prezentując wysoki poziom sportowy i walcząc z niezwykłą determinacją. Jej osiągnięcie to nie tylko wynik ciężkiej pracy, ale również ogromnego talentu, który rozwija pod okiem doświadczonego trenera Zdzisława Patality. Przypominamy, że także w Ciechocinku, Angelika sięgnęła po złoto, imponując wszystkim obecnych swoimi umiejętnościami bokserskimi.

hotel zamek derslawa

Kolejny sukces Ring Busko-Zdrój

To kolejny rok z rzędu, kiedy zawodnicy z klubu Ring Busko-Zdrój wracają z mistrzostw z medalami, co świadczy o wysokim poziomie szkolenia i profesjonalizmie całego zespołu. „Angela! GRATULACJE!” – napisano na profilu klubu, wyrażając radość i dumę z sukcesu swojej podopiecznej.

Medal zdobyty przez Angelikę to nie tylko jej osobisty sukces, ale również wielka radość dla całej społeczności klubu i miasta Busko-Zdrój. Dzięki jej determinacji i talentowi, nasza miejscowość zyskuje coraz większe uznanie na arenie krajowej w świecie sportu.

Drugi z naszych reprezentantów, Bartłomiej Bernat, po wyrównanej walce przegrał na punkty z kolegą z okręgu, Aleksem Czarneckim. Mimo to, Bartłomiej zaprezentował wysoki poziom i wielką wolę walki, co zasługuje na ogromne uznanie.

Wielkie brawa należą się sponsorom, którzy wspierają buskich bokserów. Z naszej strony pogratulować chcemy szczególnie firmie DEXWAL, która jest naszym partnerem jak i jednym ze sponsorów Ring Busko-Zdrój.

Serdecznie gratulujemy Angelice Brutkowskiej oraz jej trenerowi Zdzisławowi Patalicie. Życzymy dalszych sukcesów i kolejnych medali w przyszłości!

angelika brutkowska brązowy medal mistrzostw polski

żródło: Ring Busko-Zdrój

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE