sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 AKS 1947 Busko-Zdrój zwycięża z Wisłą Sandomierz!

AKS 1947 Busko-Zdrój zwycięża z Wisłą Sandomierz!

utworzone przez | maj 13, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój wygrywa z Wisłą Sandomierz

 

Wczoraj, 12 maja, o godzinie 17:00 na stadionie w Sandomierzu odbył się mecz 28 kolejki 4 ligi świętokrzyskiej, w którym AKS 1947 Busko-Zdrój zmierzył się z Wisłą Sandomierz.

Spotkanie nie było łatwe dla zespołu z Buska-Zdroju, ale ostatecznie udało im się odnieść pewne zwycięstwo 4:2. Przypomnijmy, że w ostatniej rundzie udało się zwyciężyć aż 13:0.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana, obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie bramki, ale żadnej z nich nie udało się tego dokonać. Dopiero w 52 minucie meczu Artur Piróg z Buska-Zdroju, strzelił gola na 1:0.

chary trans baner

Wisła Sandomierz szybko wyrównała. W 65 minucie meczu po szybkiej akcji Michał Hołody strzelił gola na 1:1. Wydawało się, że mecz zakończy się remisem, ale w 70 minucie meczu Maciej Żądło z Buska-Zdroju wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Kacprze Rogozińskim i strzelił gola na 2:1.

Jeszcze w 75 minucie meczu Dawid Zalewski wyrównał dla Wisły Sandomierz, ale na więcej gospodarzy nie było stać. W 80 minucie meczu Maciej Żądło ponownie trafił do bramki Wisły, a w 90 minucie podwyższył wynik na 4:2.

Kolejny mecz AKS 1947 Busko-Zdrój zagra na własnym stadionie z Arką Pawłów 18 maja o godzinie 17:00.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju.

Tymczasem zobacz jakie ciekawe miejsca możesz zobaczyć w Busku-Zdroju, oraz ciekawe atrakcje w okolicach Buska-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE