Wysokie zwycięstwo drużyny z Buska! AKS 1947 Busko-Zdrój – SKS Wisła Sandomierz 13:0 [FOTO]

utworzone przez | paź 9, 2023 | Sport

W dniu wczorajszym, na stadionie w Busku-Zdroju, odbyło się widowiskowe spotkanie piłkarskie, które na pewno na długo pozostanie w pamięci kibiców AKS 1947 Busko-Zdrój. Drużyna miejscowa nie tylko zdobyła trzy punkty, ale również stworzyła prawdziwe piłkarskie show, pokonując Wiślę Sandomierz aż 13:0.

Od samego początku meczu zawodnicy AKS 1947 Busko-Zdrój narzucili swoje warunki, a przeciwnicy z Wiśły Sandomierz mieli ogromne trudności z utrzymaniem się na boisku. Już w 10. minucie Maciej Pokora otworzył wynik meczu, strzelając pierwszego gola z rzutu karnego. Kilka minut później Kamil Uciński podwyższył prowadzenie, a kolejny raz Maciej Pokora z rzutu karnego wprowadził swoją drużynę na bezpieczne wody.

Kacper Załęcki w 21. minucie oraz Kacper Rogoziński w 45. minucie również wpisali się na listę strzelców, dając sygnał do prawdziwej kanonady bramek w drugiej połowie meczu. Łukasz Dziewięcki, Kamil Uciński, Kacper Rogoziński, Michał Bogacki i Kamil Skiba to tylko niektórzy z zawodników, którzy przyczynili się do spektakularnego zwycięstwa swojej drużyny.

Warto również podkreślić fantastyczną atmosferę na stadionie. Mimo że goście z Wiśły Sandomierz nie mieli powodów do radości, około 70 ich kibiców wspaniale dopingowało swoją drużynę przez cały mecz. Ich okrzyki niosły się na całe miasto, tworząc niezapomnianą atmosferę rywalizacji.

Zobaczcie kilka zdjęć z tego meczu, już wkrótce opublikujemy wywiady z zawodnikami.

miejsce na reklame prostokat

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE