Halo Busko 9 Sport 9 AKS 1947 Busko-Zdrój remisuje z Wierną Małogoszcz 2:2! [ZDJĘCIA]

AKS 1947 Busko-Zdrój remisuje z Wierną Małogoszcz 2:2! [ZDJĘCIA]

utworzone przez | mar 24, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój – Wierna Małogoszcz: remis, który smakuje jak porażka

Na stadionie w Buska-Zdroju, na tle zmiennej wiosennej aury, odbył się wcześniej zapowiadany mecz, który miał być szansą dla AKS 1947 Busko-Zdrój na odkupienie ostatnich niepowodzeń. Mimo nieprzewidywalnej pogody, z gradem i słońcem w roli głównej, kibice nie zawiedli, tworząc niesamowitą atmosferę z oprawą, która dodała barw rywalizacji.

Początek spotkania nie był obiecujący dla gospodarzy. Wierna Małogoszcz szybko objęła prowadzenie, wywołując niepokój wśród fanów AKS. Po faulu na Oskarze, sędzia bez wahania wskazał na jedenastkę. Maciek Żądło, z zimną krwią, umieścił piłkę w siatce, wyrównując wynik.

restauracja gosciniec zamek derslawa

Niestety, radość z wyrównania nie trwała długo. Wierna, wykorzystując chwilę nieuwagi obrony AKS, ponownie wyszła na prowadzenie. To był cios, którego skutki odczuwalne były do przerwy.

W drugiej połowie, AKS 1947 Busko-Zdrój rzucił wszystkie siły do ataku. Drużyna stworzyła sobie kilka sytuacji, z których jedna przyniosła upragniony efekt. Kacper Rogoziński, będąc w odpowiednim miejscu i czasie, doprowadził do remisu. Mimo dalszych wysiłków, więcej bramek nie padło.

Remis ten, choć pozwala AKS 1947 Busko-Zdrój utrzymać pozycję wice lidera, może mieć gorzki posmak. Zespół traci już bowiem 7 punktów do liderującej Korony II Kielce, a marzenia o awansie stają się coraz bardziej odległe. Czy kolejne mecze przyniosą zmianę fortuny dla AKS? Tego dowiemy się już niebawem.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.