reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Sport 9 AKS 1947 Busko-Zdrój remisuje ze Spartakusem Daleszyce! Kiedy nadejdzie przełamanie? [ZDJĘCIA]

AKS 1947 Busko-Zdrój remisuje ze Spartakusem Daleszyce! Kiedy nadejdzie przełamanie? [ZDJĘCIA]

utworzone przez | mar 18, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój remisuje ze Spartakusem Daleszyce

 

17 marca na boisku w Daleszycach rozegrano drugi mecz rundy wiosennej 4 ligi świętokrzyskiej. AKS 1947 Busko-Zdrój, po porażce w pierwszym meczu z Moravicą Anna-Bud Morawica, liczył na zdobycie pierwszych punktów w starciu ze Spartakusem.

Mecz od początku był wyrównany, choć to Spartakus wyszedł na prowadzenie już w 18 minucie po strzale Konrada Głowackiego. AKS 1947 Busko-Zdrój długo nie mógł odnaleźć odpowiedzi, a na bramkę wyrównującą trzeba było czekać aż do 66 minuty. Wtedy to Krystian Wierzchanowski uderzył z 16 metrów, a piłka po rykoszecie od Seweryna Kalety wpadła do bramki.

restauracja kawiarnia Cynamonowa

Zespół z Buska-Zdroju zyskał wiatr w żagle i w 80 minucie wyszedł na prowadzenie. Po rzucie rożnym strzelił Kamil Skiba, dając AKS-owi 1:2. Wydawało się, że to już koniec meczu, jednak w 85 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Spartakusa za faul na Krystianie Wierzchanowskim. Pewnie wykorzystał go Seweryn Sala, doprowadzając do remisu 2:2.

Dobrą wiadomością dla zespołu z Buska-Zdroju jest przegrana Korony II Kielce w meczu z Łysicą Bodzentyn, dzięki czemu nie udało się zwiększyć przewagi punktowej nad wiceliderem z Buska-Zdroju.

 

Kolejny mecz AKS 1947 Busko-Zdrój rozegra z Wierną Małogoszcz na Stadionie w Busku-Zdroju

 

Kolejny mecz AKS 1947 Busko-Zdrój rozegra 24 marca o godzinie 15:00 na stadionie przy ulicy Kusocińskiego. Rywalem będzie zespół Wierna Małogoszcz.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE