sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 Emocjonujące Starcie na Stadionie w Busku-Zdroju: AKS 1947 Busko-Zdrój Wygrywa z Łysicą Bodzentyn 5:3

Emocjonujące Starcie na Stadionie w Busku-Zdroju: AKS 1947 Busko-Zdrój Wygrywa z Łysicą Bodzentyn 5:3

utworzone przez | cze 5, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój pokonuje Łysicę Bodzentyn:5:3!

 

Dziś o godzinie 17:30 na stadionie w Busku-Zdroju odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami AKS 1947 Busko-Zdrój a Łysica Bodzentyn. Spotkanie przyciągnęło liczne grono kibiców, którzy byli świadkami widowiskowego pojedynku pełnego bramek.

Trener AKS, Tadeusz Krawiec, po raz kolejny zasiadał na trybunach z powodu czerwonej kartki otrzymanej w ostatnim meczu w Busku. Mimo jego nieobecności na ławce trenerskiej, zespół z Buska-Zdroju zdołał zaprezentować znakomitą formę i odnieść kolejne zwycięstwo.

Przypomnijmy, że w ostatnim spotkaniu z Klimontowem, drużyna z Buska-Zdroju wygrała 2:0. Dzisiejszy mecz dostarczył kibicom jeszcze więcej emocji, kończąc się wynikiem 5:3 na korzyść gospodarzy.

palac w konarach reklama

Pierwsza połowa meczu rozpoczęła się dynamicznie, a drużyna gospodarzy szybko objęła prowadzenie dzięki bramce Maćka Żądło w 30. minucie. Po przerwie zawodnicy Łysicy Bodzentyn zdołali wyrównać dzięki trafieniu Uciński w 49. minucie, ale to tylko pobudziło gospodarzy do jeszcze bardziej intensywnej gry.

Żądło nie zwalniał tempa i w 57. minucie ponownie umieścił piłkę w siatce przeciwników. Mimo że Łysica próbowała nawiązać walkę, co potwierdził drugi gol Ucińskiego w 60. minucie, AKS odpowiedział natychmiast. Artur Piróg w 62. minucie zdobył trzecią bramkę dla Buska-Zdroju, a następnie Maciek pewnie wykonał rzut karny w 70. minucie, kompletując hat-tricka.

Drużyna Łysicy nie poddawała się, co zaowocowało bramką Pryimashenki w 68. minucie, jednak ostateczne słowo należało do Maćka Żądło, który w 82. minucie ustalił wynik spotkania na 5:3.

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem AKS 1947 Busko-Zdrój, który tym samym kontynuuje swoją dobrą passę. Pomimo nieobecności trenera Krawca na ławce trenerskiej, zespół zaprezentował świetną formę.

Już teraz czekamy na ostatnie spotkanie w Kielcach przeciwko Orlętom.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju.

Tymczasem zobacz jakie ciekawe miejsca możesz zobaczyć w Busku-Zdroju, oraz ciekawe atrakcje w okolicach Buska-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE