sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Sport 9 AKS 1947 Busko-Zdrój wygrywa z Klimontowianką Klimontów! (ZDJĘCIA)

AKS 1947 Busko-Zdrój wygrywa z Klimontowianką Klimontów! (ZDJĘCIA)

utworzone przez | cze 3, 2024 | Sport

AKS 1947 Busko-Zdrój pokonuje Klimontowiankę Klimontów 2:0!

W minioną niedzielę drużyna AKS 1947 Busko-Zdrój odniosła swoje szóste z rzędu zwycięstwo, tym razem pokonując na wyjeździe zespół Klimontowianka Klimontów. Mecz, który odbył się na stadionie w Klimontowie, był pokazem siły zespołu z Buska-Zdroju.

Spotkanie rozpoczęło się w spokojnym tempie, jednak to goście szybko przejęli inicjatywę. Pierwsza bramka padła już w 24. minucie meczu, kiedy to Maciek Żądło precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza Klimontowianki. To trafienie dodało skrzydeł zawodnikom AKS-u, którzy konsekwentnie kontrolowali przebieg gry. Jeszcze w 43 minucie Michał Bogacki podwyższył wynik na 2:0.

palac w konarach reklama

Druga połowa przyniosła kolejne szanse bramkowe dla drużyny z Buska-Zdroju. Niestety, Kacper Rogoziński nie wykorzystał rzutu karnego, który mógłby przypieczętować wysokie zwycięstwo. Mimo to, AKS 1947 Busko-Zdrój nie zwalniał tempa i stwarzał kolejne okazje do strzelenia bramki, jednak brakowało skuteczności w wykończeniu akcji.

Klimontowianka Klimontów, mimo ambitnej postawy, nie była w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez golkipera AKS-u. Drużyna z Buska-Zdroju pokazała solidność w defensywie i umiejętność kontrolowania meczu.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju.

Tymczasem zobacz jakie ciekawe miejsca możesz zobaczyć w Busku-Zdroju, oraz ciekawe atrakcje w okolicach Buska-Zdroju.