reklama wtarget gora 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju zaprasza na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! [VIDEO]

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju zaprasza na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! [VIDEO]

utworzone przez | sty 25, 2024 | Lokalne

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju zaprasza na 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

W niedzielę 28 stycznia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc. Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju również włącza się do akcji!

 

Ciekawa atrakcja podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapewniona przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju

 

Przy stoisku Wojskowego Centrum Rekrutacji będzie można założyć wirtualne gogle. Dzięki nim będzie można poczuć się jak prawdziwy pilot odrzutowca F-16, kierowca czołgu Leopard czy skoczek spadochronowy. To doskonała okazja, aby okazać wsparcie dla innych, a także przeżyć niezapomniane wrażenia!

reklama kregielnia chicago

Licytacja mosiężnego orła przekazanego przez Wojskowe Centrum Rekrutacji podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Ponadto Wojskowe Centrum Rekrutacji wesprze zbiórkę figurką mosiężnego orła – symbolem zwycięstwa dobra nad złem, którą będzie można wylicytować. Figurka wykonana jest z mosiądzu, który jest stopem miedzi i cynku. Mosiężne figurki są bardzo trwałe i odporne na korozję.

 

Zjednoczmy siły i pomóżmy – 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Busku-Zdroju zaprasza wszystkich mieszkańców do wsparcia 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku celem jest zebranie pieniędzy na zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc. Każda złotówka jest na wagę złota!

Zapraszamy także do oddawania krwi na stoisku Klubu Honorowych Dawców Krwi “Straż Życia” nr 998! Dla wszystkich krwiodawców przewidziane zostały liczne nagrody i upominki.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE