Halo Busko 9 Lokalne 9 Teatr Ciut Frapujący wystąpi podczas 4 Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry w Wiśle!

Teatr Ciut Frapujący wystąpi podczas 4 Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry w Wiśle!

utworzone przez | maj 21, 2024 | Lokalne

Teatr Ciut Frapujący ruszy na podbój Wisły z „Nartami Ojca Świętego”

Teatr Ciut Frapujący z Pińczowa ponownie zachwyci publiczność! Po porywających występach na lokalnych scenach, grupa weźmie udział w 4. Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha „Granatowe Góry” w Wiśle. Festiwal odbędzie się w dniach 30 maja – 2 czerwca, a Teatr Ciut Frapujący zaprezentuje się już pierwszego dnia, 30 maja oraz 1 czerwca o godzinie 18:30 na scenie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. J. Śniegonia w Wiśle.

palac w konarach reklama

Teatr Ciut Frapujący – 4. Festiwal Słowa im. Jerzego Pilcha „Granatowe Góry”

Dla miłośników teatru to nie lada gratka! Festiwal „Granatowe Góry” to wydarzenie kulturalne, które co roku przyciąga rzesze znawców literatury i sztuki. Udział w nim to dla Teatru Ciut Frapujący ogromne wyróżnienie i szansa na zaprezentowanie się szerszej publiczności.

Przypomnijmy, że Teatr Ciut Frapujący to amatorski zespół teatralny działający w Pińczowie od 2001 roku. Grupa tworzona jest przez pasjonatów teatru, którzy z zaangażowaniem i humorem wystawiają spektakle na bazie znanych tekstów literackich oraz własnych scenariuszy. Ich występy charakteryzują się pomysłową reżyserią, dopracowaną scenografią i przede wszystkim – ogromną energią sceniczną.

Występ Teatru Ciut Frapujący na Festiwalu „Granatowe Góry” to z pewnością niezapomniane przeżycie dla wszystkich miłośników dobrego teatru. Już teraz warto zarezerwować czas i wybrać się do Wisły, aby zobaczyć na scenie ten wyjątkowy zespół!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

Senioralia 2024 w Busku-Zdroju – pogoda nie popsuła planów seniorów (VIDEO)

13 czerwca 2024 roku w Parku Zdrojowym w Busku-Zdroju odbyła się kolejna edycja Senioraliów – wydarzenia dedykowanego seniorom z całego województwa świętokrzyskiego. To wyjątkowe święto, organizowane w ramach Rządowego Programu Wieloletniego „Senior+” na lata 2021-2025, przyciągnęło liczne grono uczestników.

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE