sklep wielobranzowy as 1
Halo Busko 9 Lokalne 9 Sobótki w Nowym Korczynie 2024 – zobaczcie zdjęcia z magicznego spektaklu.

Sobótki w Nowym Korczynie 2024 – zobaczcie zdjęcia z magicznego spektaklu.

utworzone przez | cze 23, 2024 | Lokalne

Sobótki w Nowym Korczynie 2024 – magia słowiańskich zwyczajów

 

Mieszkańcy i goście Nowego Korczyna mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowych obchodach Sobótki 2024, które w tym roku przyniosły mnóstwo emocji, zabawy i niezapomnianych wspomnień.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 19:00 nad Nidą przy Molo. Już chwilę później, tereny przy molo przejęli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Korczynie. Ich widowisko obrzędowe „Noc Kupały” przeniosło uczestników w czasy dawnych słowiańskich tradycji, pozwalając poczuć unikalny klimat tego ludowego święta. Występ młodych artystów spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności, która z zaciekawieniem obserwowała każdą scenę.

as busko

Muzyczne doznania oczarowały publiczność podczas Sobótek w Nowym Korczynie

 

O 19:45 na scenie pojawiła się skrzypaczka i wokalistka Zhanna Zharkova. Jej głos i dźwięki elektrycznych skrzypiec wprowadziły słuchaczy w magiczny nastrój. Następnie swoje umiejętności zaprezentowali młodzi artyści z Gminy Nowy Korczyn, dodając energii i radości całemu wydarzeniu.

palac w konarach reklama

Kino plenerowe pod gwiazdami – niezapomniany seans w otoczeniu Nidy w Nowym Korczynie

 

Wieczór zakończył się seans kina plenerowego, który rozpoczął się o 21:15. Uczestnicy rozgościli się na leżakach, ciesząc się wspólnym oglądaniem filmu pod gwiazdami. Atmosfera była wyjątkowa – ciepła noc, bliskość natury i magia kina sprawiły, że był to niezapomniany punkt programu.

Sobótki w Nowym Korczynie okazały się prawdziwym sukcesem, gromadząc licznych uczestników i oferując mnóstwo atrakcji dla każdego. Magiczny wieczór pełen tradycji, muzyki i filmowych emocji na długo pozostanie w pamięci mieszkańców i gości Nowego Korczyna.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju.

Tymczasem zobacz jakie ciekawe miejsca możesz zobaczyć w Busku-Zdroju, oraz ciekawe atrakcje w okolicach Buska-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE