reklama wtarget gora 1

Siggy Davis zagrała koncert w Busku-Zdroju – zobaczcie relację z koncertu w Domu Zdrojowym [VIDEO]

utworzone przez | gru 29, 2023 | Lokalne

Siggy Davis zagrała koncert w Busku-Zdroju

Wczorajszy wieczór okazał się niezwykłym muzycznym świętem dla mieszkańców Buska-Zdroju, którzy zgromadzili się w Domu Zdrojowym przy Tężni, by uczestniczyć w koncercie jednego z najwybitniejszych artystów sceny muzycznej – Siggy Davis.

Wieczór w Busku-Zdroju pełen muzyki – koncert Siggy Davis

Godzina 18:30 była dla licznie przybyłych fanów znakiem rozpoczęcia niezwykłej podróży muzycznej, w jaką zabrała ich Siggy Davis. Artystka, znany ze swojego wszechstronnego talentu, zaprezentowała publiczności bogaty repertuar obejmujący jazz, blues, soulowe brzmienia i wiele innych. Każdy utwór był jak podróż przez różne emocje i nastroje, wzbogacając wieczór unikalnym doświadczeniem muzycznym.

Koncert Siggy Davis ostatnim koncertem w Domu Zdrojowym przy Tężni w Busku-Zdroju

Koncert Siggy Davis w Busku-Zdroju był ostatnim z koncertów w roku 2023. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego kalendarza wydarzeń, w którym na bieżąco dodajemy ciekawe imprezy w Busku-Zdroju i okolicach. W tym roku przewidziany jest jeszcze jeden koncert, tym razem przeniesiemy się w świat muzyki Zbigniewa Wodeckiego podczas koncertu sylwestrowego w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

Serdecznie zapraszamy!

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE