Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Koncert Sylwestrowy w Busku-Zdroju
koncert sylwestrowy w busku-zdroju

Koncert Sylwestrowy w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 31 grudnia 2023 , 20:00 od 100 zł https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Koncert Sylwestrowy w Busku-Zdroju: Zacznij od Bacha – Tribute to Zbigniew Wodecki

Buskie Samorządowe Centrum Kultury serdecznie zaprasza na wyjątkowy Koncert Sylwestrowy, który będzie hołdem dla niezapomnianego Zbigniewa Wodeckiego. Projekt muzyczny „Zacznij od Bacha – Tribute to Zbigniew Wodecki” to nie tylko podniosłe wspomnienie artysty, ale także emocjonalna wędrówka przez jego niezwykłą twórczość. 

Muzyczna podróż przez dekady – Koncert Sylwestrowy w Busku-Zdroju

Zespół, składający się z utalentowanych muzyków, pragnie przez swoją pracę, pasję i talent oddać hołd jednemu z największych geniuszy polskiej sceny muzycznej. Koncert przeniesie nas w latach od 1976 aż do 2018 odkrywając zarówno najbardziej rozpoznawalne utwory, jak i mniej znane perełki polskiej muzyki. W składzie Karol Berger, Łukasz Malinowski, Piotr Malinowski, Dawid Buras i Adrian Rybka, gwarantuje pełne wrażeń wykonanie utworów na żywo. Koncert nie tylko cieszy ucho, ale także oczarowuje widza historiami z życia Zbigniewa Wodeckiego. 

Zdobądź bilet na niezapomniany Koncert Sylwestrowy w Busku-Zdroju

Bilety na to wydarzenie można nabyć w kasie BSCK oraz online na www.biletyna.pl. Niech koniec roku będzie nie tylko czasem pożegnania starego, ale także hołdem dla wielkiego artysty i podniosłym rozpoczęciem nowego.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE