Halo Busko 9 Lokalne 9 Rafał Rutkowski wystąpił w Busku-Zdroju!

Rafał Rutkowski wystąpił w Busku-Zdroju!

utworzone przez | maj 15, 2024 | Lokalne

Rafał Rutkowski rozbawił Busko-Zdrój do łez!

Sobotni wieczór w Buskim Samorządowym Centrum Kultury był pełen śmiechu i dobrej zabawy. Rafał Rutkowski, znany również jako „Rutek”, zaprezentował swój najnowszy program „Żarty dla mas”, bawiąc publiczność do łez.

Artysta poruszył w swoim stand-upie tematy bliskie każdemu z nas, żartując ze starości, wyzwań bycia mężczyzną po pięćdziesiątce, a także relacji damsko-męskich. Nie zabrakło również anegdot z życia codziennego, które Rutek opowiadał z właściwym sobie humorem i dystansem.

reklama burger paka

Publiczność bawiła się wyśmienicie, reagując na żarty Rutkowskiego gromkimi salwami śmiechu. Artysta zjednał sobie serca widzów nie tylko błyskotliwym humorem, ale również charyzmą i scenicznym luzem.

„Rutek po raz kolejny udowodnił, że jest mistrzem stand-upu.” – komentowali widzowie. „Jego żarty są inteligentne, aktualne i trafiają w punkt.” Występ Rafała Rutkowskiego w Buskim Samorządowym Centrum Kultury z pewnością był jednym z najciekawszych wydarzeń kulturalnych ostatnich tygodni.

Miłośnicy dobrej zabawy z pewnością nie żałują, że zdecydowali się na ten wieczór.

rafał rutkowski
Rafał Rutkowski na scenie (źródło: BSCK)

Źródło: Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE