Halo Busko9Wydarzenia9Rozrywka9Rafał Rutkowski – Żarty dla mas (Stand-up)
rafał rutkowski w busku-zdroju

Rafał Rutkowski – Żarty dla mas (Stand-up)

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 11 maja 2024 , 18:00 od 80 zł https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Rafał Rutkowski w Busku-Zdroju z programem „Żarty dla mas”

Miłośnicy dobrego humoru i błyskotliwych żartów będą mieli niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć na żywo jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich komików, Rafała Rutkowskiego. Artysta wystąpi z czwartym solowym programem “Żarty dla mas” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury już 11 maja o godzinie 18:00.

hotel zamek derslawa

Rafał Rutkowski w Busku-Zdroju – o czym jest „Żarty dla mas”?

Rafał Rutkowski, znany z ostrego języka i trafnych obserwacji, tym razem zabierze publiczność w podróż przez dwadzieścia lat swojego małżeństwa z “szwedzką żoną”. W swoim najnowszym programie, komik nie tylko żartuje ze starości i wyzwań bycia mężczyzną po pięćdziesiątce, ale także dzieli się osobistymi przemyśleniami na temat zmieniających się ról w rodzinie i społeczeństwie.

Oczekujcie historii, które sprawią, że zastanowicie się, czy życie byłoby łatwiejsze jako kobieta, oraz dowiedzcie się, dlaczego nawet prozaiczne czynności, jak przytycie, mogą stać się źródłem komediowych perypetii. Rutkowski opowie również o wyzwaniach wychowania dzieci wchodzących w dorosłość i podzieli się swoją unikalną metodą na podrywanie, znaną jako “metoda na samolot”.

Nie zabraknie też anegdot z podróży, w tym opowieści o szwedzkich śledziach i niezapomnianym sylwestrze w Chicago. To wszystko i jeszcze więcej czeka na Was podczas wieczoru pełnego śmiechu.

Bilety na występ są już dostępne w sprzedaży. Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć humoru Rafała Rutkowskiego w Busku-Zdroju na żywo!

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: biletyna.pl

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE