Halo Busko 9 Lokalne 9 Wernisaż akwarelistów „Podziemia Pasji” w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury

Wernisaż akwarelistów „Podziemia Pasji” w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury

utworzone przez | cze 17, 2024 | Lokalne

Wernisaż akwarelistów „Podziemia Pasji” w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury

13 czerwca Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury miało zaszczyt gościć wernisaż wyjątkowej wystawy „Podziemia Pasji” grupy akwarelistów, którzy uczęszczają na zajęcia prowadzone przez instruktora plastyk Pawła Kisielewskiego. Wydarzenie to było zwieńczeniem pierwszego sezonu pracy grupy dorosłych, a jego sukces potwierdził znaczenie kultury w naszym życiu oraz siłę pasji i talentu.

reklama kregielnia chicago

Na wernisażu można było usłyszeć słowa uznania od uczestników zajęć. Jeden z nich powiedział: „Przyjechałem tu i zostałem, bo czuję się tu jak w domu”. To był największy komplement, jaki mogło otrzymać centrum kultury. Te słowa doskonale oddają atmosferę panującą w PSCK, gdzie rodzą się i rozwijają talenty, a także budują się piękne i szczere relacje. Paweł Kisielewski, instruktor plastyk, podkreślił znaczenie sztuki w życiu każdego człowieka: „Sztuka jest w każdym z nas. Czasem drzemie uśpiona, nam udało się ją u Was obudzić, by dziś pokazać niesamowity efekt kilkumiesięcznej pracy”.

Wystawa prezentowała prace uczestników, które były dowodem ich zaangażowania i talentu. Wernisaż zgromadził nie tylko artystów, ale także ich przyjaciół, co stworzyło wyjątkowy, twórczy dialog. Przenikanie się sztuk było widoczne również dzięki recitalowi improwizowanemu Sylwii Gajos oraz pięknym balladom w wykonaniu Andrzeja Kozery, które dopełniły te niezapomniane chwile.

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury dziękuje wszystkim za obecność i wsparcie. To dzięki Wam, zarówno kultura, jak i artyści mogą się rozwijać, niezależnie od dnia tygodnia czy chwili. Wasze zaangażowanie jest niezastąpione i nieocenione.

448399511 853282746831530 5653057163443846496 n
Wernisaż Wystawy „Podziemia Pasji”
źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Wernisaż Wystawy "Podziemia Pasji" źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
Wernisaż Wystawy „Podziemia Pasji” źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

"Podziemia Pasji" źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury
Wernisaż Wystawy „Podziemia Pasji”
źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Źródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE