Halo Busko9Wydarzenia9Wystawy artystyczne9Wernisaż wystawy akwareli „Podziemia Pasji” już w czwartek!
podziemia pasji

Wernisaż wystawy akwareli „Podziemia Pasji” już w czwartek!

Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury 13 czerwca 2024 , 18:00 Wstęp wolny https://psck.pl/ https://www.facebook.com/psckpinczow

Zanurz się w świecie kolorów i emocji na wystawie akwareli „Podziemia Pasji”!

Już w czwartek, 13 czerwca o godzinie 18:00 w Pińczowskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie kulturalne – wernisaż wystawy akwareli grupy artystów z Amatorskiego Ruchu Artystycznego PSCK.

Wystawa „Podziemia Pasji” to pierwsza wspólna prezentacja prac 9 osób zrzeszonych w grupie. To nie tylko okazja do podziwiania ich talentu, ale również do zanurzenia się w świecie kolorów i emocji, które artyści przelewają na papier.

reklama kregielnia chicago

Na wystawie będzie można obejrzeć prace 9 utalentowanych akwarelistów. Każdy z nich prezentuje swój niepowtarzalny styl i tematykę, co gwarantuje różnorodność i bogactwo wrażeń estetycznych.

Podczas wernisażu będzie można spotkać się z samymi artystami, porozmawiać z nimi o ich pasji, inspiracjach i procesie twórczym. Występ lokalnego muzyka z pewnością doda wydarzeniu jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

Wydarzenie odbędzie się w podziemiach Belwederu, co nadaje mu wyjątkową atmosferę tajemnicy i intrygi. Wernisaż to doskonała okazja do spotkania z ludźmi, którzy kochają sztukę i dzielą się swoją pasją z innymi.

Wstęp na wystawę jest wolny, więc nie przegap tej okazji, aby odkryć talent lokalnych artystów i doświadczyć prawdziwej uczty dla zmysłów!

Podziemia Pasji
Podziemia Pasji

Żródło: Pińczowskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE