Halo Busko 9 Lokalne 9 Joanny Aleksandrowicz wystąpiła w koncercie „Od Nocy do Nocy”

Joanny Aleksandrowicz wystąpiła w koncercie „Od Nocy do Nocy”

utworzone przez | cze 24, 2024 | Lokalne

Koncert „Od Nocy do Nocy” w Buskim Samorządowym Centrum Kultury

22 czerwca w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbyło się wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Koncert „Od Nocy do Nocy” w wykonaniu wybitnej Joanny Aleksandrowicz i jej zespołu był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych.

Joanna Aleksandrowicz, znana ze swojego cudownego głosu i niezwykłej emocjonalności, zachwyciła publiczność od pierwszych chwil. W trakcie koncertu usłyszeliśmy wiele niezapomnianych piosenek, które poruszyły serca słuchaczy. Artystka nawiązała wspaniały kontakt z publicznością, zapraszając do wspólnego śpiewania, co spotkało się z entuzjastycznym odzewem.

reklama fablen busko

Wspaniałą atmosferę koncertu dopełniało niesamowite oświetlenie, które podkreślało magiczny klimat wieczoru. Każdy utwór był wzbogacony przez grę świateł, tworząc niezapomniane widowisko pełne barw i emocji.

Na zakończenie tego niezwykłego wieczoru Joanna Aleksandrowicz złożyła publiczności przepiękne życzenia, co stanowiło idealne zwieńczenie koncertu. Publiczność nie kryła wzruszenia i radości, dziękując artystce gromkimi brawami za ten wyjątkowy wieczór.

To wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci jako wyjątkowy wieczór pełen muzyki, emocji i magicznej atmosfery. Dziękujemy Joannie Aleksandrowicz i jej zespołowi za ten niezwykły koncert i już teraz czekamy na kolejne wspaniałe występy w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

koncert od nocy do nocy w busku-zdroju

źródło: BSCK

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE