Halo Busko9Wydarzenia9Koncerty9Niezwykłe muzyczne wydarzenie w Busku-Zdroju! Koncert filmowo-musicalowy „Od Nocy do Nocy” przy BSCK
Od Nocy do Nocy

Niezwykłe muzyczne wydarzenie w Busku-Zdroju! Koncert filmowo-musicalowy „Od Nocy do Nocy” przy BSCK

Tereny zielone Buskiego Samorządowego Centrum Kultury 22 czerwca 2024 , 20:30 wstęp wolny https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Koncert filmowo-musicalowy „Od Nocy do Nocy” w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz

Już 22 czerwca o godzinie 20:30 na terenach zielonych przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert filmowo-musicalowy „Od Nocy do Nocy”. Gwiazdą wieczoru będzie utalentowana Joanna Aleksandrowicz, która oczaruje publiczność swoim głosem i aktorskim kunsztem.

Joanna Aleksandrowicz, ceniona aktorka i wokalistka, od pięciu lat z sukcesem prezentuje ten wyjątkowy projekt zarówno w Polsce, jak i za granicą. Podczas blisko 300 koncertów artystka oczarowała publiczność, opowiadając o swojej wrażliwości i inspiracjach muzycznych.

warzywniak lobo

„Od Nocy do Nocy” – Joanna Aleksandrowicz czaruje publiczność podróżą przez emocje i muzyczne światy

„Od Nocy do Nocy” to nie tylko koncert, ale swoista podróż przez emocje i refleksje. Każde spotkanie z publicznością jest dla Joanny Aleksandrowicz inne, osobiste, mimo stałego repertuaru. Projekt daje słuchaczom energię, siłę, wiarę i nadzieję. Artystka podkreśla, że noc to dla niej czas największej kreatywności i wytchnienia, a koncerty to wyjątkowa okazja do dzielenia się swoją pasją z innymi.

Koncert zachwyca dopracowanym programem. Utwory z najsłynniejszych polskich filmów i musicali, takich jak „Noce i dnie”, „Vabank”, „Metro” czy tanga Astora Piazzolli, tworzą spójną opowieść o życiu, miłości i przemijaniu. Joanna Aleksandrowicz wraz z zespołem oczarowuje publiczność, przenosząc ją do innych czasów.

Ciekawe aranżacje, wartościowe teksty i wyrazista interpretacja to znaki rozpoznawcze koncertów Joanny Aleksandrowicz. Słuchacze opuszczają je z poczuciem wzruszenia i katharsis. Muzyka prezentowana na scenie jest pełna pasji, zaangażowania i emocji, które nie pozostawiają nikogo obojętnym.

Joanna Aleksandrowicz: Artystka Sukcesu, Twórczyni Złotego Albumu i Liderka Projektu „Od Nocy do Nocy

Joanna Aleksandrowicz to artystka o imponującym dorobku. Stworzyła projekt „Od Nocy do Nocy”, z którym wystąpiła na ponad 250 scenach w Polsce i za granicą. W 2020 roku ukazał się jej pierwszy złoty album o tym samym tytule. Współpracuje z czołowymi polskimi reżyserami filmowymi, m.in. Wojciechem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Występuje na scenach wielu teatrów w kraju, a także prowadzi autorskie warsztaty dla dzieci i młodzieży.

Koncert „Od Nocy do Nocy” to doskonała okazja, aby zanurzyć się w świecie muzyki filmowej i musicalowej w wyjątkowej interpretacji Joanny Aleksandrowicz. To wydarzenie, którego nie można przegapić!

Od Nocy do Nocy

Źródło: Buskie Samorządowe Centrum Kultury

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju. W tym artykule znajdziesz podobne miejsca do Karabosów, w których spędzisz czas z dziećmi.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE