sklep wielobranzowy as 1

Zespół Zepsuł i Kwaśniaki zagrali koncert dobroczynny dla Oliwii w Dobrowodzie [VIDEO]

utworzone przez | lut 13, 2024 | Lokalne

Koncert dobroczynny dla Oliwii w Dobrowodzie

 

W piątek, 9 lutego w Zespole Placówek Oświatowych w Dobrowodzie odbył się koncert charytatywny dla Oliwii, młodej dziewczyny walczącej z ciężką chorobą – anoreksją. Wydarzenie zgromadziło tłumy ludzi i okazało się ogromnym sukcesem.

Już od godziny 16:00 sala gimnastyczna wypełniła się ludźmi, którzy chcieli okazać wsparcie Oliwii i jej rodzinie. Atmosfera była niezwykle ciepła i serdeczna, a na twarzach gości gościł uśmiech.

 

Przebieg koncertu dobroczynnego dla Oliwii

 

Na scenie zaprezentowały się dwa lokalne zespoły – Zepsuł i Kwaśniaki. Ich muzyka porwała publiczność do zabawy, tworząc wyjątkowy klimat jedności i radości. Oprócz wspaniałych występów muzycznych, uczestnicy mieli również okazję wziąć udział w licytacji fantów. Do wygrania było mnóstwo atrakcyjnych nagród, a każdy los to szansa na pomoc Oliwii.

Dzięki hojności darczyńców i zaangażowaniu wszystkich osób biorących udział w koncercie, udało się zebrać imponującą kwotę – 9321 złote i 70 groszy! Pieniądze te zostaną w całości przekazane na pomoc Oliwii.

reklama kregielnia chicago

Koncert dobroczynny dla Oliwii w Dobrowodzie pełen wzruszeń i nadziei

 

Koncert dobroczynny dla Oliwii to nie tylko wspaniałe wydarzenie muzyczne mające charakter charytatywny ale przede wszystkim dowód na to, że dobroć i solidarność potrafią zdziałać cuda. To również piękny przykład zaangażowania lokalnej społeczności w pomoc potrzebującym.

Zachęcamy do dalszego wspierania Oliwki poprzez wsparcie zbiórki: https://zrzutka.pl/jhcec3.

Zapraszamy do naszego kalendarza wydarzeń aby być na bieżąco z tym co dzieje się w Busku-Zdroju i okolicach.

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE