kregielnia chicago gora reklama
Halo Busko 9 Lokalne 9 Zespół Zepsuł i Kwaśniaki zagrają w koncercie dobroczynnym dla Oliwii!

Zespół Zepsuł i Kwaśniaki zagrają w koncercie dobroczynnym dla Oliwii!

utworzone przez | lut 8, 2024 | Lokalne

Zespoły Zepsuł i Kwaśniaki zagrają w koncercie dobroczynnym dla Oliwii.

 

9 lutego o godzinie 16:00 w ZPO w Dobrowodzie, odbędzie się koncert dobroczynny dla Oliwii, absolwentki wcześniej wspomnianej szkoły. W koncercie wystąpią znane większości z Was zespoły Zepsuł oraz Kwaśniaki. W trakcie koncertu odbędzie się loteria fantowa, z której środki przekazane będą na pomoc Oliwii.

reklama fablen busko

Koncert charytatywny dla Oliwii w ZPO w Dobrowodzie

 

Oliwia, 17-latka zmagająca się z anoreksją, dzieli się swoją trudną historią, by rzucić światło na problem zdrowia psychicznego, który wpływa na wiele młodych ludzi. Anoreksja, diagnozowana u Oliwii w wieku 12 lat, odmieniła jej życie, pozbawiając radości, przyjaźni, energii i normalnego procesu dojrzewania.

Choroba ta skradła Oliwii wiele – od codziennej radości po utratę kontaktu z przyjaciółmi. Jej życie stało się nieustanną walką z liczbami na wadze, obawą przed kaloriami i utratą kontroli nad własnym ciałem.

Przez ostatnie trzy lata, życie Oliwii stało się monotonią, a jej dni spędzane są w izolacji. Uczęszczając do szkoły w trybie online, Oliwia odczuwa brak spontaniczności i kontaktu społecznego. Bojąc się kalorii i utraty kontroli, nawet jedzenie na mieście staje się wyzwaniem, ograniczając jednocześnie inne posiłki.

Oliwia szczerze przyznaje, że nie jest w stanie pokonać tego trudnego mechanizmu samodzielnie. Mimo chęci, brakuje jej sił i wsparcia. Niestety, koszty związane z terapią ośrodka leczniczego przekraczają możliwości finansowe jej rodziców.

Jednak Oliwia nie traci nadziei. Dzieli się swoją historią, by zwrócić uwagę na problem anoreksji i potrzebę dostępu do skutecznej terapii. Jej walka z chorobą staje się inspiracją dla innych, aby otwarcie rozmawiać o zdrowiu psychicznym i poszukiwać pomocy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Dla tych, którzy nie mogą wziać udziału w wydarzeniu zapraszamy do wsparcia zbiórki: https://zrzutka.pl/jhcec3

 

koncert dobroczynny dla oliwii

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

logo

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE